Jako právní zástupkyně nemám příliš kapacity na to, abych se neustále zabývala čistotou oken v pronajatých kancelářích. Původně jsem ani nečekala, že by to mohlo být tak složité. Proto jsem se domnívala, že najmu nějakou brigádnici a bude pokoj. Jenže jak se ukázalo, nešlo o pouhé umytí skleněné plochy. Tip na to, kterou firmu povolat na mytí skel ve výšce v mé kanceláři, jsem dostala od člověka, od kterého by mě nenapadlo takovou radu žádat. Paní, která se mi stará o úklid celých prostor včetně umývání oken, která jsou přístupná a nevyžadují umývání ve výšce, se se mnou dala na toto téma do řeči. Došly jsem k závěru, že bez úklidové společnosti to už nepůjde… Čištění výloh

mytí oken v bytěmytí oken v kanceláříchmytí oken ve firmách

Čekala bych, že…

Čekala bych, že uklízečka nebude mít na úklidovou firmu žádné kontakty, protože je to de facto její konkurence. Ale paní, která u mě pracuje, mi vysvětlila, že už toho uklízení mívá někdy až po krk, a tak si občas doma nechává doma vypomáhat od firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., kterou jí dohodila dcera. Paní uklízečka mi řekla, že tato firma je výborná, a ona sama pozná, kdo odvádí dobrou práci, co se úklidu týká. Dokonce se mi přiznala, že pánové z firmy A SERVIS leští okna snad ještě lépe než ona sama. Vzhledem k tomu, že je paní, která u mě uklízí, velice pečlivá a práci, kterou dělá, dělá perfektně, zaujalo mě, že bych mohla spolupracovat s někým, koho tato paní považuje za schopnější než samu sebe.

mytí prosklených plochmytí oken v domácnostechkompletní mytí oken

Takže kvůli práci ve výškách…čištění výloh

Takže kvůli práci ve výškách jsem si pozvala pány z A SERVISU. Čištění výloh šlo pracovníkům skvěle, paní uklízečka si určitě nevymýšlela. Byla jsem překvapená, že to zvládají takhle dobře i přesto, že jsou v docela nepříjemně velké vzdálenosti nad zemí. Já bych měla co dělat s tím, abych nevrávorala, natož, abych dokázala ještě tak pečlivě umýt a vyleštit skleněné plochy. Smekám před tímto výkonem a obdivuju už celý týden perfektně vyleštěná okna, která po sobě firma nechala. Je to opravdu působivé. Chcete mít také ničím nerušený výhled? Tak neváhejte! Máte se na koho obrátit.

mytí skelmytí oken a dveřícena mytí oken