Nedávno jsem při brouzdání na internetu narazil na firmu, která čistí koberce a podlahy všeho druhu. Dočetla jsem se, že firma nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu, kdy vypadají jako nové, a to formou zakonzervování voskem. A to přišlo vhod, protože podlahy v naší prodejně s koberci už na tom byla opravdu špinavá a my jsme se do toho nechtěli pouštět vlastním úsilím. Vzpomněl jsem si totiž na to, co jsem četl o té úklidové firmě a rozhodl se, že bude nejlepší si je na tu práci najmout. Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze, takže jsem měl i nějakou záruku, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze.  Kontaktoval jsem je a vysvětlil jim, co požaduji. Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za tři dny za mnou přijeli podlahu vyčistit.

A…

A zíral jsem já i moje žena, protože po jejich práci se podlaha leskla a zářila, jako by ji právě někdo položil novou. Jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. Tímto bych chtěl jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ. Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. Naopak, z této spolupráce budete mít radost, protože jsou opravdu ochotní a ve všem vám vyjdou vstříc.

Takže…

Takže pokud hledáte někoho, kdo nabízí opravdu kvalitní čištění koberců, tak vám vřele doporučuji se obrátit na tuto firmu. Není skutečně nic, co bychom jim mohli vytknout. Jsou sice dražší, ale vzhledem k tomu, jakou nabízí kvalitní práci, mi to vůbec nepřipadá přehnaná. Opravdu dobře vyčistit podlahu vyžaduje kvalitní prostředky, a opravdu kvalitní věci nikdy nejsou za hubičku. A s tím člověk musí počítat. Takže je i tak moc doporučujeme. Pro více informací ohledně mytí lité stěrky se podívejte na jejich internetové stránky. Nabízí toho totiž opravdu hodně. A to vše realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají široké pole působnosti. Rozhodně jsme se na ně neobrátili naposledy. Já jejich služby zkusím využít i pro vlastní domácnost. A SERVIS LIPKA, s.r.o.