Jednou si děti malovaly temperami a jen na chvíli jsme je nechaly bez dozoru a začaly si malovat i po zemi. A protože u nás máme všude koberce, tak to byla vážně katastrofa. Začala jsme to hned čistit, ale vůbec se mi nedařilo. Měla jsem naopak pocit, že jsem skvrny akorát více rozmatlala. Tak jsme si ji nechali vyčistit od jedné firmy, ale dopadlo to katastrofou, protože koberce nevyčistili prakticky vůbec, jediné, čeho jsme tím dosáhli, že jsme na den zavřeli a přišli tak o tržbu a ještě jsme k tomu zbytečně vyhodili peníze za službu, která byla naprosto k ničemu. – Čištění koberců Praha 9

Takže jsme byli tam, kde jsme byli a bylo potřeba s tím něco udělat. Tentokrát jsme si kolektivně každý sedli k počítači a hledali jsme někoho spolehlivého, kdo by měl dobré reference a my se tak nemuseli bát, že to bude zase jen ztráta času a peněz. Po našem internetovém výzkumu jsme se rozhodli pro úklidovou firmu Čištění koberců Praha 9. Vyřízení objednávky už bylo na mně. Na centrále jsem si domluvila termín čištění nejlépe do konce týdne a vyhověli mi, takže mohli už za čtyři dny. V domluvenou dobu se dostavili pracovníci firmy a prohlédli si prostor a pustili se do čištění.

Nanesli…

Nanesli chemii na celou plochu koberce. Musela se nechat nějakou dobu působit pro správný efekt čištění. Chemie působí také dezinfekčně a váže na sebe veškerou nečistotu a ničí mikroorganizmy, takže čištění je vhodné i k odstraňování roztočů, které mnohdy dráždí alergiky. Po uplynutí doby působení začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem. A to dělali tak dlouho, dokud koberce nebyly opravdu čisté.

Až takto vyčistili celý koberec, pustili vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli pryč. Po skvrnách a stopách od barev nezbylo ani památky.  Byli jsme rádi, že jsme našli někoho, kdo se o to dokázal opravdu postarat. Co bych chtěla ještě vyzdvihnout, tak nejen kvalitu jejich práce ale i jejich přístup. Zaměstnanci firmy byli hrozně moc milí a odvedli opravdu vynikající práci. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Bylo…

Bylo vidět, že se jedná o opravdu zkušené profesionály. Cena čištění byla sice trochu vyšší, než jsme čekali, ale nevadilo nám to. Opravdu jsem s nimi byla moc spokojená, a proto je všem vřele doporučuji, protože firem je dneska spousta, takže najít takovou, která by odváděla opravdu kvalitní práci, už je složitější.

Tato firma dále se zabývá i čištěním podlah, mytím oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. A to nejen po celé České republice, ale na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají široké pole působnosti.