Cestoviny na milión spôsobov sú tým snáď najklasickejším rýchlym obedom, ktorým sa snažia zasýtiť buď študenti, ktorí večne nemajú čas, alebo ľudia, ktorí prídu z práce a chcú si pripraviť niečo rýchleho. Občas už ale každému dôjdu nápady a neustály kolotoč rýchloviek z mikrovlnky sa ľahko presýtia. Vyskúšajte tento cestovinový šalát, ktorý svojou prípravou zaberie okolo 20 minút a zvládne ho aj kuchársky amatér. Budete naň potrebovať 300 g cestovín, 1 paradajku, polovicu cibule, malý balíček slaniny, ľadový šalát a dresing, ktorý si môžete pripraviť zo šálky majonézy, 2 lyžičiek cukru a štvrť šálky citrónovej šťavy. Najprv si uvarte cestoviny podľa návodu na obale.

Slaninu nakrájame…

Slaninu nakrájame na malé kúsky a osmažíme ju na panvičke, aby sa vypiekla a zbavila tuku. Smažíme čisto bez oleja, slanina je sama o sebe dostatočne mastná. Osmaženú slaninu presunieme do šalátovej misy, nakrájame na menšie kúsky paradajku, polku cibule a natrháme niekoľko listov ľadového šalátu – to všetko primiešame ku slanine. Potom už len ostáva len si urobiť dresing. V menšej miske potom rozmiešame majonézu spolu s cukrom, citrónovou šťavou. Potom ho necháme chvíľu vychladiť v chladničke, a potom pridáme k slanine a zelenine a už k uvareným cestovinám. A máte hotovo.

Sedačky, koberce čistenie

Zaberie to chvíľočku a vy si tak môžete dopriať relatívne zdravý, rýchly a lacný obed. A vám potom zostane viac času na voľné aktivity. Len ak náhodou radi upratujete a chceli ste voľný čas využiť na čistenie koberce, tak to radšej nerobte. To radšej prenechajte upratovacie firme A SERVIS LIPKA, s. r .o., Sedačky, koberce čistenie Prievidza, ktorá patrí medzi špičky v čistení kobercov a vyčistí vám ho oveľa lepšie, než by ste to zvládli vy sami.