Zdravím všechny čtenáře, kteří právě čtou tento článek. Určitě je mezi námi spousta těch, kteří se museli potýkat s problémy s plísní, ať už se jedná o váš domov nebo jakýkoli jiný prostor, kde jste trávili čas. Bojovala jsem s tím poměrně dlouho a spolu s kamarádkou jsme na to vyzkoušely už opravdu všecko možné. Všechno to ale byla pouze dočasná opatření, která nám moc velkou radost nepřinesla.

Protože to naštve, když s tím něco děláte a ono to nemá efekt. Úplně mi to připomnělo moje hodiny chemie ze střední, kdy jsem se na písemku mohla učit klidně tři dny tahem a stejně jsem z toho nikdy nic lepšího jak čtyřku nevytřískala. Zjistila jsem, že na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější.

A to byl…

A to byl i náš problém, protože se plíseň tvořila v místnosti, která byla na sever. Ale protože jsme už prostě nevěděly co s tím, rozhodly jsme se obrátit na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., Protiplísňový nátěr, kterou nám doporučili naši kamarádi. Její zaměstnanci na místo napadené plísní nejdříve aplikovali běžný desinfekční prostředek.

Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. A díky bohu, že něco takového jako ten nátěr existuje, protože od té doby máme od plísně konečně pokoj. Takže pokud vás trápí stejný problém, doporučujeme využít službu likvidaci plísní Praha od této firmy. Protože potom ty potíže zmizí. Zaručeně.