Chtěli jsme si s manželem zrekonstruovat byt, tak jsme se do toho pustili. Všechno to pak vypadalo mnohem lépe, udělali jsme nové podlahy a tak podobně, jen v ložnici jsme si nechali náš oblíbený koberec. Ale byl už trochu starší a ve srovnání se zbytek bytu vypadal poněkud zanedbaně, tak jsme se rozhodli, že si ho necháme profesionálně vyčistit od nějaké úklidové firmy, aby do našeho bytu lépe zapadl.

Ale se žádnou jsme neměli doposud žádné zkušenosti, takže jsme byli odkázaní na internet. A že jsme náš průzkum provedli opravdu hodně poctivě. Ale po našem výzkumu jsme narazili na úklidovou firmu čištění koberců, Praha 9, která měla vynikající reference. Opravdu jsme na ně nenašli ani jednu negativní recenzi. Takže jsme se rozhodli, že se obrátíme právě na ně. Kontaktovali jsme jejich zaměstnance a domluvili se s nimi na takovém termínu, který vyhovoval oběma stranám, kalkulaci a ostatních náležitostech.

Byli…

Byli jsme rády, že bylo možné čištění uskutečnit v pozdějších hodinách, kdy jsme už oba byli doma z práce. Oba dva pracujeme pozdě do odpoledne a nechtěli jsme si kvůli tomu brát volno a do víkendu jsme to cpát nechtěli. A po tom, co náš byt opustili, je mohu všem vřele doporučit. A musím říct, že jsme s prací a vystupováním této firmy byly všechny velice spokojené. Koberce nevypadaly jako vyčištěné, ale jako nově koupené.

Jejich čištění koberců pomocí kotoučového stroje předčilo naše očekávání natolik, že jsme se rozhodli tuto jejich službu používat pravidelně, aby náš koberec vydržel co nejdéle.  Zaměstnanci byli velice milí, slušní a profesionální. Takže všem můžeme tuto úklidovou společnost jedině vřele doporučit. Protože jsou zárukou kvality ve všech směrech. A věřte mi, že na takovou kvalitu se opravdu lehce zvyká.

Ceny…

Ceny jejich služeb nám přišly ještě přijatelné vzhledem k tomu, jak kvalitní služby nabízí. Ono celkově čištění koberců samo o sobě není levné a strojové čištění je i fyzicky náročné, proto dosahují tak vynikajících výsledků. Takže člověk nemůže čekat, že něco takového bude zadarmo. Navíc podle mě si to může dovolit opravdu každý, kdo tuto službu skutečně potřebuje. Je to vše jen o prioritách.

Navíc, jak jsem řekla, jejich vystupování bylo profesionální, všichni jsou velice milí a ochotní a byla radost s nimi spolupracovat. Na věci v bytě byli opatrní, nic nezničili, odvedli perfektní práci, zkrátka na ně skutečně nemůžeme mít jedinou stížnost. Proto bychom touto recenzí tuto firmu chtěli podpořit, a zároveň tak pomoci ostatním lidem, kteří tyto služby potřebují a nevědí na koho se obrátit.  A SERVIS LIPKA, s.r.o.