Zdravím…

Zdravím, chtěla bych svou recenzí podpořit úklidovou firmu,. která mě zbavila plísně. U nás to bylo trochu jiné, neřešili jsme odstraňování plísně zevnitř, ale zvenčí domu. Řekli jsme si, že to necháme odstranit nějakou firmou, ale žádnou jsme neznali, protože jsme dosud nikdy takovou službu nepotřebovali. Takže jsem byla odkázaná na internet. Hledala jsem tam nějakou, která by měla dobré reference a se kterou by byli lidi spokojení, protože se mi nechtělo investovat do někoho, u koho bych neměla alespoň nějakou jistotu, že to dobře dopadne. A nakonec jsem právě narazila na úklidovou firmu, protože o nich lidi psali vážně dobře. Na nic jsem nečekala a kontaktovala jsem je. Byla jsem ráda, že mi dali co nejdivější termín, protože jsem se bála, aby se plíseň třeba nerozšířila i dovnitř. Nechtěla bych řešit ještě plíseň v domácnosti.

 

A co je…

A co je tedy tak zázračné a na plíseň opravdu platí? Je to nátěr LSG. Nátěr LSG je právě jednou z nejlepších zbraní proti plísni. Dá se aplikovat na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Na naše místa napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali LGS , které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Jejich LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím mazlíčkům.

 

Životnost…

Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Minimální záruku tohoto nátěru garantují 2 roky. S jejich prací jsme byli skutečně moc spokojení, a proto můžeme A SERVIS LIPKA, s. r. o. jedině všem doporučit, protože pokud se na ně obrátíte, máte záruku, že vše přenecháváte skutečným specialistům, kteří svou práci dotáhnout do úplného konce, dokud nebudete zcela spokojení.  Zaměstnanci jsou navíc velice milý a byla to radost s nimi spolupracovat, nerada pracuji s nerudnými lidmi, i když odvádějí dobrou práci. Zvlášť třeba, pokud se to týká i práce ve vaší domácnosti potažmo práce na domu, protože mít doma nepříjemné pracovníky je velice nepohodlné, protože pak nevíte, co od takových lidí můžete čekat. Ale toho se v této firmě opravdu nemusíte obávat. Zaměstnanci byli pohodáři a ještě jsme s němi na téma plíseň dobře popovídali. Za nás super práce.