Jak zatočit s plísněmiNa popud rodičů a s jejich finančním přispěním jsme provedli výměnu starých oken za nová plastová. Zdálo se jim, že je u nás v bytě chladno a předpokládali, že tímhle se to změní. Jenomže s teplejšími místnostmi přišly i problémy ve formě zvýšené vlhkosti. Nechápali jsme její příčinu, ale bylo nám jasné, že to jistě musí být nějak propojené s výměnou oken.

Aby toho nebylo málo, ve vlhké ložnici na sebe dlouho nenechala čekat plíseň. Pokryla nám stěnu v okolí okna. Bylo to odporné a nepříjemně to páchlo. Byli jsme z toho zoufalí, nic takového jsme si v bytě pěstovat nechtěli, ale plíseň se nám nedařilo odstranit žádnými prostředky stále jsme řešili Čím odstranit plíseň. Byli jsme bezmocní a zoufale jsme potřebovali pomoc někoho, kdo se v této oblasti vyzná. A tak jsme začali pátrat na internetu, kdo by nám s tímto problémem mohl pomoct. Nakonec jsme vybrali  firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Protože měla spoustu pozitivních recenzí od spokojených zákazníků.

Zaměstnanci…

Jak zničit plíseňZaměstnanci této firmy měli o dané problematice hluboké znalosti. Řekli nám, že v případech, kdy jsou použita plastová okna, se problémy s plísněmi často vyskytují, a jestliže se správně nezakročí, mohou se vléct. V takových bytech je totiž nedostatečná cirkulace vzduchu. Odtud pramení zvýšená vlhkost a v důsledku toho se objevuje plíseň. Řekli nám že je nutné častěji provětrávat celý byt. Kromě toho je taky dobré ošetřit stěnu LSG nátěrem.

Ošetřením povrchu stěny můžete předcházet růstu plísní, jelikož nátěr zabraňuje v prosakování vlhkosti dovnitř stěny. LSG nátěr je bezpečný, bez zápachu, nepoškozuje a nezabarvuje stěny. Vrstva zabraňuje růstu nejen plísní ale i různých bakterií a mikroorganismů.

Nechali jsme si tedy zaměstnanci A SERVISU odstranit plísně, vydezinfikovat povrchy a nanést nátěr. Kromě toho jsme ještě přidali na intenzitě větrání. A zabralo to, žádní nechtění paraziti už naše stěny neokupují.