Nedávno se mi povedlo podlahu zašpinit opravdu originálním způsobem. Mám takový zvyk, že se vždycky maluji v obýváku a zapomněla jsem zavřít tekutou rychleschnoucí rtěnku. A povedlo se mi jí dokonce shodit na zem, aniž bych si toho všimla. A protože máme světlou podlahu, tak to na ní bylo hodně vidět. Snažila jsem se to vyčistit, ale moc dobrý efekt to nemělo. Když se vrátil přítel, zkusili jsme to ještě nějak opatrně vyčistit spolu a ani tak to nepomohlo. A netroufali jsme si moc drhnout nebo tak něco, protože jsme se báli, že bychom podlahu mohli čištěním nějak poškodit. Bylo jasný, že na to potřebujeme profesionály z úklidové firmy, protože my s tím nepohneme. Ale jelikož jsme žádnou neznali, bylo žádoucí poradit se na internetu.

Naštěstí…

Naštěstí tam dneska najdete prakticky všechno. Nemusela jsem hledat moc dlouho, hned jsem narazila na úklidovou firmu a už se soustředila jen na jejich webové stránky, protože měli na internetu samé dobré ohlasy. Jejich stránky se mi taky líbily, tak jsem to ukázala manželovi a ten souhlasil s tím, že si je necháme vyčistit od nich. Tak jsem jim zavolala a domluvila jsem se s nimi na termínu, ceně a ostatních věcech. Vypracovali finanční plán a domluvili jsme se následně na všech dalších náležitostech a hned druhý den jsme měli na mailu návrh zakázky. Opravdu mile mě překvapilo, že jednají tak rychle. A slečna na centrále byla moc milí. Ani nedošlo k žádným zmatkům a přesouvání termínů, v domluvený den přijeli přesně na čas a pustili se do čištění.

A…

A když skončili, byli jsme vážně nadšení. Odvedli vážně dobrou práci. A to není jediný důvod, proč je musíme doporučit. Jsou totiž opravdu velice schopní a milí, takže nemám žádný důvod, abych je nedoporučila.  Jejich další výhodou je, že nabízí i spoustu dalších úklidových služeb, jako je čištění koberců, mytí oken a dále, takže pokud budeme například potřebovat vyčistit koberce, nebudeme muset zbytečně vyhledávat někoho dalšího, protože A SERVIS je pro nás zárukou kvality ve všech směrech a navíc to má člověk všechno hezky na jednom místě, takže je ušetřen dalšího zbytečného vyhledávání, protože nabízí vše, co je třeba. A navíc i chování zaměstnanců je profesionální, takže tato firma nabízí tu největší možnou kvalitu podlahy čištění, jaká je podle mého názoru v dnešní době možná a dostupná. A své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.