čištění koberců Hradec KrálovéNení to moc dávno, co se u nás doma objevila plíseň. Šlo konkrétně o naši ložnici. Protože tam vždy jen spíme a přes den tam prakticky nechodíme, tak jsme chtěli ušetřit za topení a netopili jsme tam. Zapnuli jsme ho vždy jen hodinu předtím, než jsme šli spát. Ale to byla chyba. Protože se vytvořila plíseň.

čištění sedaček Hradec Králové

Samozřejmě jsme prvně nechápali, jak je to možné. Protože jsme ložnici udržovali vždy čistou, ale později jsme zjistili, že to bylo právě onou rozdílnou teplotou.  Proto, abyste předešli tomuto problému, je třeba udržovat v místnostech 18 až 22 stupňů Celsia, než nechat nějakou místnost, kam třeba přes den tolik nechodíme pod těch 18 stupňů. Protože když během dne udržujete v ložnici chladnější vzduch než v ostatních místnostech. A máte tam zavřeno, aby se tam teplý vzduch nedostával. Tak jakmile otevřete do ložnice dveře, vletí teplý vzduch, který obsahuje mnohem více par než studený vzduch.

 

 

hloubkové čištění sedaček Hradec Králové

V tomto případě…

V tomto případě se může na stěnách stropu, nebo v rozích. Nebo dokonce i na chladných kusech nábytku vysrážet vodní pára do formy kondenzátu nebo li vody. A už máte zaděláno na problém, protože toto jsou přesně ty situace, kdy plíseň uvnitř místností vzniká. Což byl přesně náš problém. Ale naštěstí existuje problém nejenom jak tomu předcházet, ale i jak se toho zbavit. A tím je revoluční nátěr LSG.profesionální čištění sedaček Hradec Králové

 

A nabízí jej právě úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Hradec Králové. Jejich servis dále nabízí odstranění plísní je kompletní. Zabývají se odstraňováním řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně

strojové čištění sedaček Hradec Králové

mikroorganismu. I opravdu krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít.

 

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Proto se nemusíte obávat, že by se jednalo o nějakou „sadistickou“ chemii, která by vám mohla ublížit. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Garantovaná záruka na tento nátěr je přibližně 2 roky. LSG-nátěr proti plísním je nejúčinnější prostředek k trvalé ochraně proti mikrobiálnímu napadení.  A jedná se o opravdu úžasnou věc, protože díky tomu plíseň ze zdi opravdu zmizela. Zaměstnanci byli navíc hrozně moc milí a ochotní, vlastně všechny informace, které jsem zde řekl, mám od nich.

Je tedy vidět, že se ve své práci opravdu vyznají. A já je tak mohu ostatním jedině doporučit, protože odvádějí vynikající práci a je radost s nimi spolupracovat.

 

 

firma na čištění koberce

jak na čištění koberce

profesionální strojové čištění