Uklízení bytů a společných prostorůNaše firma Čištění podlah Zlín, patří ke špičce v oblasti úklidových a čistících firem. A to nejenom v České republice, ale také na Slovensku, v Rakousku a Německu, kde je konkurence daleko větší, než u nás a i přesto se na nás zákazníci opakovaně obracejí. Dlouhodobě zabývá čištěním různých povrchů, například čištěním čalounění, koberců pomocí metody čištění kotoučovým strojem například odstraňujeme jakékoliv skvrny z koberce. Čistíme však nejen koberce, okna, fasády a jiné věci, ale také všechny jiné druhy podlah. Od dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po betonové podlahy.

Tu jsme také vyčistili mladíkovi, který se rozhodl spravovat motorku dědečka své manželky. Už při prvním pohledu do jeho dílny bylo vidět, že se jedná o jeho chloubu a pýchu. Všechno bylo pečlivě uklizené a seřazené, pouze na zemi byla velká olejová skvrna. Manželé se ji sice snažili odstranit různými saponáty a jinými neúčinnými metodami, ale nic nepomohlo. Rozhodli se proto obrátit na nás. Naši zaměstnanci použili pro čistění kotoučový stroj, který podlahu důkladně a do hloubky vyčistil. Podlahu jsme nejdříve vydrhli pomocí účinné, ale šetrné čistící chemie, která ji zbavila nečistot, přesto, že těch se v této dílně moc nenacházelo.

Čištění podlah v domácnostiČištění podlah ve vašem bytěKdo nám vyčistí podlah?Na koho se obrátit s čištěním podlah?

Pán byl rád, že prostředí…

Kdo nám zajistí impregnaci podlahy?Pán byl rád, že prostředí, ve kterém teď bude kutit bude ještě více čisté a tak i zdravotně nezávadné. Výběru čistící kosmetiky věnujeme mnoho času a péče, aby naši zákazníci mohli být maximálně spokojení. A abychom jim zaručili to nejlepší, co mohou na trhu dostat. Potom jsme pomocí vysoce výkonného vysavače podlahu vykartáčovali. Abychom mohli odstranit všechny nečistoty, vlhkost a především mastnotu, kvůli které si nás manželé zavolali. Mastná skvrna od oleje, který se používá na promazání motoru zmizela. Nakonec jsme podlahu ještě jednou důkladně umyli, aby se zbavila všech zbylých nežádoucích chemických látek. A byla tak čistá, bez alergenů a zdravotně nezávadná.

Podlaha teď opravdu zářila čistotou a vypadala jako nová. Na rozdíl od nové podlahy však toto vyčištění stálo jenom zlomeček ceny. V naší firmě A SERVIS věříme, že odstranit jde téměř jakákoliv špína a proto zaměstnáváme pouze vysoce výkonné a proškolené profesionály. Kteří svojí práci rozumí velice dobře a dokáží ke každé špíně přistupovat individuálně. Doufáme, že mladík je spokojený a bude ve své dílně dál zvesela kutit a v případě, že bude mít nějaké další potíže se na nás obrátí. Reakce mladého páru byla totiž ve skrze pozitivní. Věříme, že i tento mladý pár byl s naší prací spokojený a že se na nás v případě další potřeby obrátí. Velice si vážíme zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí a doufáme, že tento mladý pár bude jedním z nich. Řídíme se totiž heslem „ Náš zákazník, náš pán.“

Čím impregnovat podlahu?Jaký prostředek nejlépe podlahu vyčistí?Rychlé a hospodárné čištění podlah