Dobrý den, řekla jsem si, že napíšu recenzi na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., od které jsem si nechala vyčistit podlahu. Pracuji jako cukrářka a v naší cukrárně si dorty a zákusky pečeme sami. A je pravda, že podlaha v naší kuchyni byla už opravdu špinavá. Bohužel při pečení a přípravě dalších menších jídel, které v naší cukrárně ke kávě nabízíme, se holt podlaha zašpiní. Tak jsem si řekla, že si na to najmu nějakou úklidovou firmu. Hledala jsem dlouho na internetu, abych si pořádně pročetla všechny recenze a diskuze na téma průmyslové čištění podlah, aby ta investice nepřišla nazmar. A nakonec jsem se obrátila na zmíněnou úklidovou firmu.

jak vyčistit podlahučím vyčistit podlahučištění dřevěných podlah

Měla opravdu vynikající recenze…

Měla opravdu vynikající recenze, všichni je chválili a jejich stránky se mi taky líbily, tak jsem si vybrala je. Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená. Podlaha vypadala jako nová, nepoznali byste na ní, čemu všemu už byla vystavená. Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Což je super, protože když nesete těžký dort či nádobí, tak se vyplatí mít pevnou půdu pod nohama. A ten vosk je taky hydrofobní, takže odpuzuje vodu a další nečistoty, což je taky velkou výhodou, podlaha se potom lépe udržuje. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milí a ochotní, což je určitě obrovskou výhodou. Protože nerada pracuji s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby. Ale tady se vám nic takového nestane, vše bylo v pořádku.

čištění betonových podlahco dělat s podlahamistaré nečistoty na podlaze

Celkově není nic…

Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci, takže já nemám s tím žádný problém. Odvádí skvělou práci a podle mě se vyplatí do toho investovat. Nabízejí i celou řadu dalších služeb, jako je například čištění koberců, umývání oken a výloh, odstraňování plísní a graffiti. Takže je vidět, že se ve svém oboru opravdu vyznají, mají široké pole působnosti. Takže až budu do budoucna zase něco potřebovat, určitě se obrátím pouze na ně. A své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže je vidět, že má velmi široké pole působnosti. Proto je všem vřele doporučujeme, pokud hledáte kvalitní čištění podlah. Rozhodně budete spokojení. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. průmyslové čištění podlah

stará podlaha a jak ji obnovitobnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahy