Mytí Praha, podlahyS podlahami je sice mnohem méně práce než s koberci, co se týče jejich udržování, ale to zase neznamená, že je stačí občas pouze občas přetřít. I podlahám je potřeba věnovat odbornou péči, pokud chcete, aby vám vydrželi co nejdéle zachovalé. A pokud se vám na podlahu vylije něco, co se špatně čistí, je bezpečnější svěřit to specialistům, pokud si nechcete podlahu zničit. Sama jsem se tak rozhodla, protože jsem se rozhodla si pořádně vyčistit a spravit svoje nejoblíbenější boty, zlaté balerínky a některé bylo potřeba slepit speciálním lepidlem, protože se mi u dvou odlepovala podrážka.

Jenže jsem si pod to nenachystala noviny, takže část lepidla skončila na podlaze. Snažila jsem se to prvně šetrně vyčistit, ale neměla jsem šanci. Takže jsem hledala na internetu nějaké rady a každý vesměs psal, že je nejlepší možností si na to najmout nějakou firmu. Ale protože jsem se žádnou neměla zkušenosti, bylo potřeba udělat na internetu menší průzkum. Pročetla jsem několik diskuzí a různých webu, až jsem usoudila, že bude nejlepší se obrátit na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA. Byla sice o něco dražší než jiné, o kterých jsem se dočetla, ale zase měla ty nejlepší reference, takže jsem došla k závěru, že je lepší investovat více peněz a mít jistotu, že to k něčemu bude, než najmout někoho levnějšího a modlit se, aby to dobře dopadlo.

 

A co jsem četla, tak u některých způsobů čištění…

profesionální čištění podlah

A co jsem četla, tak u některých způsobů čištění by prý nepomohlo ani to modlení. Naštěstí jsem se trefila do černého a jsem opravdu ráda, že jsem se rozhodla právě pro A SERVIS. Dobrý dojem na mě udělali hned po telefonu. Domluvili jsme se na termínu čištění, ceně a všem možném. Paní se kterou jsem vše domlouvala, byla hrozně milá a ochotná a vše mi vysvětlila. Pracovníci firmy dojeli ve stanovený den na minutu přesně a pustili se do práce. Použili dva druhy chemií, kdy jim pod první chemií lepidlo nechtělo úplně pustit, ale po druhou už ano. Důkladně vše kartáčovali kotoučovým strojem a podlahu setřeli.

A nemusíte se bát, že by to kartáčování vaši podlahu nějak poškodilo, protože ten stroj je velice šetrný, sami jsme to viděli. Podlaha byla krásná a vyčištěná, nikde nebyla nijak poškozená, naopak hezky prokoukla a vypadala prakticky jako nová. Určitě se na ně obrátím i v budoucnu, protože jsme s jejich službou byla velice spokojená. A nemám tak potřebu obracet se na někoho jiného, protože u nich mám do budoucna záruku dobrého výsledku. A prvotřídní kvality, na kterou si dost potrpím a oni mi ji nabízí za slušnou cenu, takže nemám co vytknout. Zaměstnanci byli navíc opravdu moc milí a ochotní. Takže zde máte jak kvalitu služeb, tak profesionalitu zaměstnanců v jednom. Takže pokud poptáváte dobrou firmu na čištění podlah, já doporučuji tuto Mytí Praha, podlahy.