Pracuji v lékárně a jsem i vedoucí naší pobočky, takže mám nejvíce věcí na starosti. A součástí naší lékárny je i menší laboratoř. A ta podlaha tam byla už v opravdu ve špatném stavu. Tak jsem si řekla, že je nechám vyčistit. Samozřejmě jsme se o ně starali i my a pravidelně je vytírali, ale to zjevně nestačilo. Proto jsme se rozhodli obrátit na nějakou úklidovou firmu. Ale doteď jsme ani jeden z nás s úklidovou firmou neměli zkušenosti. Takže nám nezbývalo než se obrátit na internet a hledat rady tam od lidí, kteří už někoho vyzkoušeli a přečetli si jejich zkušenosti. A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na úklidovou firmu. Protože měla opravdu ty nejlepší recenze. Samá pozitivní, lidi o nich psali vážně hezky. Bez delšího rozmýšlení jsme je kontaktovali a domluvili se na termínu.

Pracovníci…

Pracovníci firmy dojeli v danou hodinu a pustili se do práce. Musím uznat, že podlaha najednou prokoukla a byla opravdu krásná. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem. Na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj. Který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Tento…

Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm. Využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Jsme s nimi moc spokojeni, jen musíme upozornit na to, že cena je vyšší než u jiných firem. Ale za to odvádí vážně skvělou práci. Rozhodně je to věc, do které se vyplatí investovat. Podlaha vydržela čistá dlouho a vypadá skvěle. A díky navoskování i méně klouže. A lépe se nám udržuje. Takže pokud hledáte kvalitní mytí lité stěrky, tak tady jste na správné adrese. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Je pravda, že co se ceny týče, tak je firma trochu dražší, ale rozhodně se vyplatí do toho investovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.