Jsem správcem velkoobchodu s květinami a zahradnickými doplňky a nábytkem a už delší domu jsme si říkali, že bychom se měli obrátit na nějakou úklidovou firmu. Protože podlahy u nás už opravdu vypadaly špatně. Měli jsme sice úklidový tým, ale ten bohužel neměl takové vybavení, aby se mohl o vše opravdu pořádně postarat. A tak jsme se rovnou obrátili na jednu úklidovou firmu. Pak ale zazvonil telefon poprvé s oznámením, že je potřeba čištění přesunou na jiný den. Ale pak volali znovu s tím, že čištění bude stát víc, a to už nás naštvalo. Poté jsem jim rovnou řekl, že o jejich služby nemám dále zájem, protože jsme si s kolegy nemohli dovolit dále čekat.

Takže hledání začalo nanovo. Pátral jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích po jiných firmách, které by mi zajistili kvalitní vyčištění podlah ve všech patrech a nejlépe během jednoho dne. voskování podlah

jak mít neklouzavou podlahuněmecký pololesklý vosk PKDjak prodloužit životnost podlah

Narazil jsem na…

Narazil jsem na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. a ihned je kontaktoval. Řekl jsem jim své požadavky a zeptal se, zda kdy je možný nejbližší termín. Byl jsem opravdu mile překvapen, protože mohli přijít hned za dva dny. Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout.

Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

detailní čištění podlahgenerální čištění podlahjednokotoučový stroj na podlahy

Bylo na nich i vidět…

Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok. Z výsledku jejich práce jsme byli všichni opravdu moc nadšení. Hlavně už podlaha tolik neklouzala, což bylo pro nás největší výhrou. Takže pokud poptáváte čištění podlah i voskování podlah, tak tato firma je snad nejlepší možností, jakou si můžete vybrat. A své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a Rakousku. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky.

odstranění nečistotodstranění mastnotco dělat s podlahami