Manželkou vlastníme už několik let restauraci v centru města. Restaurace je stará už asi 20 let a odpovídá tomu i interiér. Proto jsme se rozhodli, že si našetříme na rekonstrukci a vnitřek předěláme do modernější doby, aby se hosté cítili ještě více příjemně. Netušili jsme ale, že nám řemeslníci po rekonstrukci nechají takový nepořádek. Především podlaha vypadala tak hrozně, že si manželka myslela, že bude potřeba úplně nová. Na to nám ale samozřejmě už nezbývaly peníze, protože vše jsme dali do rekonstrukce. Manželka se snažila podlahu drhnout sama, ale špína ne a ne dolů. Tak jsme se rozhodli najít si nějakou profesionální firmu, která má s tímto čištěním zkušenosti. A tak jsme se dostali k Umývaní betonových podlah Praha. Líbily se nám pozitivní recenze i velmi příjemná komunikace, když jsme si sjednávali datum práce. Asi za tři dny se u nás v restauraci objevil tým pracovníků, kteří hned věděli, co dělat.

Do…

Do práce se pustili hned bez řečí. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhnou pomocí velmi účinné čistící chemie. Na toto znečištění bylo potřeba kyselé chemie, která dokáže odstranit veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je chemie zásaditá. Když podlahu vykartáčovali, odsáli veškeré nečistoty, mastnotu a vlhkost pomocí účinného a výkonného vysavače. Pak na podlahu dali čistou vodu a čekali, než doschne. Potřebovali, aby se neutralizovala od zbylých nečistot z chemie. Pak použili jednokotoučový stroj. Ten si s podlahou poradil raz dva. Centimetr po centimetru se podlaha měnila v opět zářivě čistou.

Kotoučový…

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Skvělé na něm tedy je to, že je vhodný na mnoho druhů podlah a navíc je šetrný a podlahu vyčistí opatrně, aby nedošlo k nějakému poškození. Když jsem s manželem viděla, jak je podlaha zase nádherná, byla jsem nadšená. Dokázal přesně to, co jsem čekala a možná ještě vice. Spolupráce s nimi byla bezproblémová, komunikace snadná a rychlá a výsledek perfektní. Proto ji mohu doporučit take ostatním, kteří zápasí s pořádně znečištěnou podlahou.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.