Jsme možná trochu zvláštní rodina, protože žijeme asi jinak než ostatní. Snažíme se, aby nebyla nuda. Děti vedeme v tom, aby měly co nejrozmanitější zájmy a množství kamarádů. Necháme je být co nejvíc kreativní, ať už ve stylu oblékání, tak ve trávení volného času. Z našeho bytu jsme se snažili si udělat taky takovou oázu volnosti a příjemného prostředí. Dětem jsme dovolili hodně zvířat, takže v obýváku máme v akvárku želvičky, v terárku potkany, děti pak mají u sebe v pokoji hada a ještě máme kočku. mytí oken Praha 10

okna a barva

Takže po takovém výčtu věřím, že asi nepůsobíme jako normální rodina, ale přísahám, že jinak žijeme úplně normálně. Oba s manželem chodíme do práce, děti do školy. Nehoupou se nám na lustru. Taky nejsme nějaká přehnaně „bio“ rodina. Na praní prádla používám klasický prací prášek ze supermarketu, stejně tak saponát na nádobí. Ani zuby si nečistíme dřevíčkem. Chceme si jen trochu oživit jinak stereotypní život, protože ani já, ani manžel nemáme nějaké kreativní povolání, kde bychom se vyblbli. Já se živím jako účetní a manžel dělá v dopravním podniku.

Takže, když dojdeme vždy večer

Takže, když dojdeme vždy večer unavení z práce, hned víme, že už máme klid, protože máme celý domov vystavěný a dodekorovaný tak, abychom si připadali jako na dovolené. S tím jsou spojené také vymalované zdi. V žádné místnosti nemáme bílé zdi, to prostě pro nás není. Ale my jsme zašli až tak daleko, že nás už ani konkrétní barva nebaví, takže přibližně jednou za půl roku, když nás barvička v pokoji omrzí, tak malujeme. Teď jsme měli obývák žlutý, dětský pokoj byl modrý, kuchyň oranžová.

Řekli jsme si, že máme volný víkend, že si stihneme přemalovat alespoň obývák. Že zkusíme místo žluté takovou fialkovou. Vyskládali jsme si obývák igelitama a dali jsme se do práce. Když jsme neměli hotovou ještě ani třetinu, volala nám sestra, která žije normálně v Anglii, že jede nečekaně na dva dny do Česka, že je už na letišti, kdy prý může dojít. Tak samozřejmě jsme ji chtěli vidět, ale napůl vymalovaný byt jsme nechtěli nechat být jen tak, tak jsme si řekli, že to urychlíme a bude to. V tom zmatku jsme se úplně vykašlali na to, abychom nějak obalovali okna igelitem, jak to normálně děláváme, a rovnou šli malovat zeď vedle oken a nad nimi.

zaschlá barva na oknech  jak vyčistit barvu  kvalitní mytí  profesionální mytí

Tak tak jsme stihli poklidit…

Tak tak jsme stihli poklidit po malování barvy, igelity a sebe, abychom to stihli do návštěvy, že jsme okna nechali být, jak jsou. Druhý den jsme však zírali, jak byla okna strakatá. V tom, jak jsme pospíchali, jsme je úplně nahodili, takže skleněná výplň teď byla flekatá. Vypadala vlastně jako taková fialová milka kravička. Zkoušela jsem to nějak sundat dolů, ale tím, jak jsme to neumyli hned a nechali to nechtěně zaschnout, to už nešlo. Bylo to na oknech zaschlé. A kromě skel jsme měli špinavé taky rámy a parapety, no děs. Řekla jsem si, že nebudu dělat hrdinku a rovnou jsem zavolala naší oblíbené úklidové firmě – mytí oken Praha 10. Ano, jsme nonkonformní jen do jisté míry, ale vynálezy moderní doby si upřít nenecháme. A opět jsme udělali dobře. Tito odborníci si dali opravdu záležet. Barvu z oken, rámů i parapetů sundali a navíc nám tak vyleštili okna, že vypadala stokrát líp než před malováním. mytí oken Praha 10

kvalitní péče  rozmývák  suché leštění  leštění bez leštidel