Dokud jsme měli v bytě stará okna, neměli jsme žádný problém. Jakmile se rozhodlo, že se budou v celém domě vyměňovat okna, měli jsme z toho zprvu radost. Všichni nájemníci byli pro. Ale postupem času jsme začali zjišťovat negativní dopady této rekonstrukce. V bytech se navyšovala vlhkost a v některých se v okolí oken tvořily i plísně. Náš byt nebyl výjimkou. Jak odstranit plíseň

plíseň je věc zákeřná   koho si pozvat na plísně   plísně na zdi a stropě

Se sousedy jsme to často konzultovali Jak odstranit plíseň, takže jsem věděl, jaká je v domě celková situace. Každý plísně likvidoval po svém, nikdo v tom ale nebyl moc úspěšný. Až na jednu paní z přízemí. Ta se rovnou obrátila na specializovanou firmu, která jí s problémem pomohla. My ostatní jsme vyčkali pár měsíců, a když i po té době sousedka neměla s plísněmi sebemenší problémy, jeden byt po druhém se s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. zkontaktoval a pozval si ji k sobě.

Ani my jsme nezůstali pozadu…

Ani my jsme nezůstali pozadu, firmu jsme oslovili jako jedni z prvních. Stejně jako ostatní sousedi jsme se dozvěděli, že s dokonalejším utěsněním bytu plastovými okny je nutné přidat na větrání. Protože už nám nic neprofukuje, v bytech se hromadí vodní pára a ta na stěnách kondenzuje. Některým firma navíc doporučila omezit některé nešetrné činnosti jako je vaření bez použití digestoře, či sušení prádla v bytě. To vše zvyšuje vlhkost a plísním napomáhá.

jak dostat plísně z bytuideální prostředí pro plísněplíseň všede kam se podíváš

Účinnou zbraní A SERVISU je značková dezinfekce, kterou používá na ošetření stěn poté, co z nich odstraní plísně. Dezinfekce působí dlouhodobě a je velice účinná, takže je likvidace plísňových zárodků zaručena. Dalším významným pomocníkem je LSG nátěr. Jeho úkolem je chránit stěnu proti vsakování kondenzátu. Díky tomu je možné udržovat stěny suché.

Celý dům byl s touto firmou spokojený, všichni, kdo se na firmu obrátili, se plísní zbavili. Moc nám pomohla. Jak odstranit plíseň

zelená plíseňzralá plíseňkdyž se plíseň množí