Odstraňování plísní a řas z povrchu fasádUž několik let každý podzim bojujeme s plísněmi v bytě. Vždy se nám podaří plísně odstranit, ale na podzim se vždy vrátí. Zajímavé je že vnikají jen na zdi, která sousedí s kuchyní. Jak odstranit plíseň.

Letošní podzim to bylo stejné. Jen co se ochladilo a přestalo se větrat objevila se na zdi plíseň. Letos, ale už byla velmi odolná a prostředky z drogerie přestávali fungovat. Rozhodli jsme se tedy pro to udělat s plísněmi jednou pro vždy konec. Několik hodin pátrání na internetu a pročítání rad a všemožných webů nás dovedlo k jasné volbě. Bude potřeba objednat profesionální společnost, která si s plísní poradí jednou pro vždy a profesionálně  umí a zná Jak odstranit plíseň.

 

 

Důsledky, které může způsobit plíseňProč je plíseň škodlivá pro naše zdravíPoškozené pohledové cihly plísníStará zeď a plíseň v podlaze

Podle veškerých dostupných… Jak odstranit plíseň

Problém ve stavební konstrukci zdi - plíseňPodle veškerých dostupných referencí jsme se rozhodli pro A SERVIS LIPKA s.r.o. Tato společnost se zdála být ideální. Na českém území je považována za nejkvalitnější, nejprofesionálnější a přesto cenově dostupná.

Řešením našeho problému bylo odstranění plísní z vnitřních i vnějších zdí a očištění zdí. Následně se vnější zdi ošetřili speciálním LSG nátěrem. Tento nátěr díky své velmi účinné technologii chrání zdi před vnikem vlhkosti a mikroorganismů, ale nebrání molekulám vody ze zdi unikat ven. Tím zajišťuje prodyšnost zdi, ve které se neusazuje vlhkost.

Při správném větrání a topení se tedy plíseň nemohla vytvořit. Právě zeď kuchyně byla plná vlhkosti a následně tedy vlhla i zeď vedlejší. Po nanesení LSG nátěru začali zdi i domácnost krásně vysychat a věříme, že díky A SERVISU se plíseň následující podzim už nevrátí.

Černé skvrny po plísniZpůsoby odstranění plísněJak odstranit plíseň