Máte Plísně v bytě Brno a pořád nevíte, jak se ji účinně a natrvalo zbavit? Tak to jste na tom asi jako já, dokud jsem nenarazila na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Já a moje sestra jsme se už chtěly odstěhovat od rodičů a oni mají druhý byt ve vedlejším vchodě našeho paneláku, který byl doteď pronajímaní. Ale naši nájemníci museli jít pryč, protože prý s nimi byli velké problémy, neustále dělali hluk, pořádali večírky, a tak dále. Tak jsme se tam nastěhovaly my dvě, ale když jsme byt viděly, shodli jsme se, že to byli fakt čuňata.

Vrcholem všeho byla plíseň na zdi. Tak jsme se toho snažily zbavit, ale nešlo nám to. Tak jsme si sedly k počítači a hledaly, co plíseň všechno způsobuje. Jedním ze zdrojů ve zvyšování relativní vlhkosti vzduchu v domácnosti je například vaření a sprchování. Prvním příznakem nežádoucí nadměrné relativní vlhkosti vzduchu je rosení oken. U nás už na tyto informace bylo pozdě, ale říkala jsem si, že je dobré tyto informace zmínit pro ty, které trápí plíseň třeba v ložnici a jiných obyvatelných místnostech.

A v případě…

A v případě, že už plíseň na zdi máte, je třeba dělat opravdu mnohem víc, než jsem pravidelně větrat. Já jsem se ji prvně snažila vyčistit různými dezinfekčními prostředky, ale to nikam nevedlo. Nakonec se mi na internetu povedlo najít firmu s dobrými referencemi, která si s plísní nakonec dokázala poradit. A tou je A SERVIS. Skvělé na nich je, že nejenom že nabízí opravdu kvalitní služby, ale také na jejich stránkách najdete i mnoho dalších informací o tom, jak tyto problémy vznikají, a sice ještě rozsáhleji, než jak se dozvíte z běžných internetových stránek.

Například na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. Ale aby měl člověk stoprocentní jistotu, že se mu tam plíseň nevytvoří. Nestačí jen už běžná opatření. Která jsem zmiňovala zezačátku. Stoprocentní jistotou je jejich nátěr LSG. Jedná se o nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví.

A firma…

A firma A SERVIS zajišťuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Díky této firmě máme od plísně definitivně pokoj. Jejich nátěr LSG se o vše postaral, takže za mě vřele doporučuji. Ani jejich cena není příliš vysoká, když vezmu v potaz, jakou skvělou práci odvádí.