Kauza mytí oken se pro členy naší domácnosti stala téměř posedlostí. Nikdo se této činnosti nevěnoval rád. Ale to nebylo tou největší překážkou. Problém byl v tom, že se v našem domě objevuje několik oken, která je bohužel nemožné umýt z obou stran. Ta venkovní se musí provádět ve výšce, a to není legrace. Zkoušeli jsme na to jít různě. Většinou v tom nějak figuroval žebřík a různé akrobatické pozice. Nakonec to ale máma zarazila, a řekla nám, že se přece kvůli oknům nenecháme zmrzačit.

Jak nemít na okně šmouhy   Mytí oken v bytě

Najmeme si pomoc

Když se rodiče rozhodli, že jsou ochotni vynaložit kvůli umytým oknům nějaké peníze, konečně se začalo něco dít. Mohli jsme jim konečně nějak pomoct. Se sestrou jsme se pustili do vyhledávání služeb na internetu. V tom se oba orientujeme a konečně jsme mohli nějak pomoct. Naopak rodiče se s internetem moc nekamarádí, a tak se plně spolehli na nás.

Tipy jak umýt okna   Výškové čištění oken

Po dlouhém rozvažování jsme se nakonec přiklonili k firmě A Servis Lipka, s.r.o., mytí oken Brno a doporučili rodičům vyzkoušet její služby. Rodiče ji objednali a už jsme jen čekali, jaké to bude. Byli jsme zvědaví, jak zvládne okna v dané výšce. Mysleli jsme, že k nám přijedou se speciálními vysokými žebříky, ale spletli jsme se. Dorazili s montážní plošinou, to je perfektní věc, která pracovníkům dopřála ten nejlepší možný přístup k oknům.

Jak nemít na okně šmouhy   Mytí francouzských oken

Mytí oken na jedničku

Jak jsme je pozorovali při práci, zdálo se nám, jako kdyby to byla ta nejlepší práce na světě. Šlo jim to tak snadno, což neznamená, že by to nějak odbývali. Opravdu se snažili a výsledky tomu odpovídaly. Okna byla opravdu čistá, a když jsme viděli ten lesk, který leštěním vytvořili, vyloženě nás to nadchlo. Představte si, že dlouho koukáte na hnusná a špinavá okna, která nejdou umýt, a najednou, z ničeho nic, jsou z těchto oken ta nejkrásnější okna v celém domě.

Jak mít čistá okna   Čistá okna v bytě

Firma na mytí oken