Sestra se v poslední době nadchla pro umění. Chtěla, ať si společně zařídíme ateliér, který bychom měly i jako takovou malou soukromou galerii. Ne že by sestra nebyla nadaná, talent to ona komplikované mytí oken Prahaopravdu má, ale problém je v tom, že absolutně nezvládá řešit nic po praktické stránce. Ona je jen ten umělecký typ, který se odmítá zabývat přízemnostmi jako jsou smlouvy, placení nájmu a podobně. nanoimpregnace výloh Praha
Naštěstí si to ale uvědomuje, a právě proto tolik prahla po spolupráci se mnou. Navíc věděla, že i já mám pro umění slabost, vždycky jsem toužila malovat. Takže mě nakonec umluvila. Dokonce byla tak aktivní, že nám sehnala a pronajala ateliér. Že nebyl dobrý nápad nechávat to na ní, to jsem pochopila až později.

 

 

nanoimpregnace výloh PrahaAteliér byl krásný…

Ateliér byl krásný, ale dražší, než jsem doufala a z některých praktických hledisek ne příliš vhodný. Za všechny jmenuji obří okna, která sice zajišťovala dostatek světla, ale nebylo je možné umýt. A co s ateliérem, kde je sice spousta světla. Ale jen do okamžiku, než jsou okna špinavá natolik, že jimi světlo už příliš neprosvítá?komplikované mytí oken Praha
Byla jsem to zase já, kdo musel problém řešit. Objednala jsem firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce Praha. na  mytí oken ve výšce. Pracovali výborně, možná až moc. Protože se mi zdálo, že sestra si z toho zase jen odnesla to, že je jedno, do jak složité situace nás dostane. Já vždycky něco vymyslím a vypadá to jednoduše.
Ale když jsem viděla, jak skvěle si pánové z A SERVISU vedou, nemohla jsem se na sestru zlobit. A byla jsem ráda, že jsme měli důvod firmu zapojit. Okna umyli nádherně, krásně se leskla a nemohla jsem na nich najít jedinou šmouhu. To mě trošku vyvádělo z míry, protože doma jsem se nikdy bez šmouh neobešla. Vždycky se objevily, ať už jsem leštila skla sebeurputněji. Jsem ráda, že teď jsem našla tu pravou firmu.

 

nanoimpregnace oken Praha

nanoimpregnace výloh Zlín

komplikované mytí oken Brno

profesionální mytí oken Praha