Pracuji…

Pracuji pro taneční školu, sídlíme v centru města ve výškové budově, kde část této budovy je prosklená. V naší taneční škole máme dva velké sály. Kdy z jedné strany je budova prosklená a z druhé jsou uvnitř místnosti zrcadla, aby klienti viděli, zda vše dělají správně, a také jak to vypadá. Protože jak už tomu u tance je, důležité nejsou ani tak kroky jako nebýt mimo rytmus a dobře u toho vypadat. Je to skvělý a luxusní prostor. Jen máme problém s okny, tím že jsme ve středu města, jsou neustále zaprášená a špinavá a není možné je zvenku umýt svépomocí. S jejich čištěním se spoléháme na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o. Pamatuji si, kdy jsme se s nimi setkali poprvé. Předtím jsme si nechali čistit okna od jiné firmy. Ale byla poměrně nespolehlivá. Neustále přesouvala termíny, takže to potřebovalo změnu. Okna potřebujeme mýt pravidelně a ne že nám firma neustále posouvá termíny. Dokud přes okna není skoro vidět. Takže jsme si tehdy sedli k internetu a hledali firmu, která by měla opravdu dobré reference. A od té doby spolupracujeme pouze s A SERVIS a jsme velice spokojení.

 

Okna…

Okna jsou po jejich mytí krásně čistá bez čmouh a lesknou se. Pamatuji si, jak jsme byli všichni překvapení, když nám je myli poprvé, leskla se jako drahokam. Tehdy jsem si řekla na internetu, že po pečlivém hledání ve vyfiltrovaném vyhledávání  mytí fasád, oken Olomouc, člověk najde kvalitu, pokud ji hledá. Jsme s našimi kolegy velmi spokojeni a jejich službu mytí oken vřele doporučujeme. Používají totiž speciální nanoimpregnaci, díky které vydrží okna opravdu dlouho čistá. Špína se na nich tolik neusazuje, což nám samotným usnadňuje jejich údržbu. Protože bez ní by okna tak dlouho čistá určitě nevydržela a my bychom si čištění oken museli objednávat mnohem častěji. Takže službu a nanoimpregnaci této firmy určitě vyzkoušejte, neprohloupíte. Navíc je nabízí i za přijatelnou cenu, kterou jsme ochotni za takovou kvalitu zaplatit.

 

K tomu…

K tomu všemu nabízí i jiné služby jako například čištění podlah, koberců a podobně. Takže pokud potřebujete i něco takového, určitě bych neváhala a také se i v těchto případech obrátila na ně. A své služby samozřejmě realizují nejen ve větších prostorech, ale i v domácnostech, takže pokud už doma na práci nestačíte, nechat si pomoci od A SERVIS je určitě dobrou volbou. My si je objednáváme i pro babičku, aby se nemusela trápit s úklidem. Jejich zaměstnanci jsou navíc velice milí a ochotní a je na ně spoleh, dokáží se přizpůsobit vašim požadavkům. A sehnat v dnešní době lidi na které je spoleh. Dojedou v termín a čas, který byl domluvený není také snadné. Navíc nabízí i celou řadu dalších služeb. Například čištění podlah, koberců, odstranění graffity apod. Tak neváhejte a vyzkoušejte je, nebudete litovat, uvidíte sami.