V domě, do kterého jsme se nastěhovali, je pár záhadných a tajemných oken. Nepřišli jsme zatím na jejich funkci, protože jsou v místech, kde by ani nemusela být. Jsou malinká a není možné je otevřít, takže slouží jen jako takový průzor ven a nelze jimi větrat. Okna jsou z venkovní strany vysoko umístěná a velice špatně dostupná. Proto asi po právu vypadají tak, jako by je dlouhá léta nikdo neumyl. Z toho důvodu ztrácejí význam jako průzory, protože skrze ně toho příliš vidět není. mytí oken Praha

mytí oken Praha ve výškáchmytí oken ceník

Předchozí majitelé už si zřejmě zvykli na to…

Předchozí majitelé už si zřejmě zvykli na to, v jakém stavu se okna nacházejí, ale my jsme šli do nového domu s nově nabitou energií a elánem, který neumožňoval kompromisy. Chtěli jsme mít všechno pořádně dotažené, začít v novém naplno. Takže okna musela být umyta stůj co stůj. Protože jsme si s tím však sami nedokázali poradit, využili jsme služeb firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Praha.

mytí oken Prahavýškové mytí oken Praha

Firma na svých stránkách slibovala, že její zaměstnanci dokáží umýt ve výšce jakákoli okna i sebenedostupnější. Doufali jsme, že se ta naše nestanou výjimkou z pravidla. Ale brzy jsme se mohli přesvědčit o tom, že to nebude náš případ. Mytí oken Praha.

mytí oken cena za m2

Firma sice pro svou práci nejčastěji využívá montážní plošinu…

Firma sice pro svou práci nejčastěji využívá montážní plošinu. Ale protože by z ní k našim oknům nebyl dobrý přístup, museli to zaměstnanci vyřešit použitím horolezeckého vybavení. S ním jim nečinilo žádné potíže dostat se k oknům tak. Aby měli dobrý přístup a mohli se dostatečně věnovat jejich umytí. mytí oken Praha

Výškové práce Praha

úklidové služby Praha

Když jsme viděli, jak pečlivě okna myjí

Když jsme viděli, jak pečlivě okna myjí (věnovali se jak rámům, tak i sklům) a jak důkladně leští skla, nedalo nám to a museli jsme si ještě přiobjednat mytí oken zevnitř. Protože ten nepoměr jejich skvělé práce a té mé nedokonalé byl příliš velký na to. Abych se každý den mohla s klidem dívat, jak mizerně jsem okna sama umyla. Mytí oken Praha.

 Mytí světlíků PrahaMytí světelných reklam