Kousky sprejerů mě dost rozčilují. Osobní zkušenost jsem s nimi zatím neměl, ale vidím to všude kolem sebe. Nejrůznější budovy jsou hyzděny tímto rádoby uměním. Nikdo o to nestojí a nikomu se to nelíbí, proto jsem jednoznačně přesvědčen, že graffiti nemá v naší společnosti co dělat. To ale těžko vysvětlíte sprejerům, ti na to mají zcela opačný názor.

graffitivandalovésprejeři

Naštěstí pro naši obranu je tady skvělá firma jako je A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstraňování graffiti Praha a ta svým klientům pomáhá na sprejery vyzrát. Jak jsem se o firmě dozvěděl, když jsem zatím sám graffiti na domě řešit nemusel? To, že se sprejeři vyhnuli mě, neznamená, že by se vyhnuli mým blízkým. Jednoho dne mi volal brácha a ptal se mě, jestli nevím, jak zlikvidovat graffiti. Jestli s tím nemám nějaké zkušenosti. Zněl při tom ale hodně naštvaně, takže mi došlo, že se mě asi neptá jen tak ze zvědavosti, ale protože to potřebuje sám řešit.

A SERVIS pomohl i mému bratrovi

Věděl jsem, že v takovém stavu nebude schopný si v klidu rozmyslet možnosti a vybrat tu nejlepší. Proto jsem mu slíbil, že se podívám, co by se dalo dělat a dám mu vědět. Poptal jsem se známých, hledal jsem na internetu a vyšel mi z toho A SERVIS, který jsem bráchovi doporučil. Asi za týden jsem mu volal, abych se zeptal, jak to fungovalo, a on mi řekl, že firma graffiti odstranila a natřela dům nějakým antigraffitovým nátěrem. Jemu se sice zdálo něco takového zbytečné, ale manželka to chtěla.

posprejovaná zeďAGOzničená omítka

Když jsem je za několik měsíců navštívil, tak jsem konstatoval, že mají stěny domu v dokonalém stavu, takže jim nátěr asi nebyl k ničemu. Bratr mi řekl, že to bylo to nejlepší, co mohli udělat. Sprejeři už u nich během té doby byli několikrát a nebýt nátěru, tak už na to vyhodili tolik peněz a strávili s tím tolik času, že si to ani neumí představit. Za naši rodinu tedy jedině Odstraňování graffiti Praha.

jak odstranit graffitiposprejovaná omítka domaFirma na odstranění graffiti