U nás…

U nás doma si potrpíme na domácí věci, a to včetně marmelád, kečupu a tak podobně. A protože nám došla naše oblíbená domácí borůvková marmeláda, bylo načase ji zase udělat. Takže jsme nakoupili potřebné suroviny a pustili jsme se do toho. Ale tentokrát se nám úplně nedařilo a hrnec se nám povedlo převrhnout. Takže nejenom, že jsme měli po marmeládě, ale byla to i hromada práce navíc. Marmeláda byla horká a z podlahy se nám čistila opravdu špatně. Takže se stalo to, že v těch jemných záhybech byly tmavě modré obrysy od marmelády. A nedařilo se nám to vyčistit. Tak jsme se se ženou dohodli, že bude nejlepší, když si na to najmeme nějakou úklidovou firmu. Pátral jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích po firmách, které by mi zajistili kvalitní vyčištění podlah. Tentokrát jsem si dal při výběru opravdu záležet a přečetl velké množství recenzí. Abychom měli jistotu, že to nebudou vyhozené peníze.

 

Narazil…

Narazil jsem na společnost Třebíč, strojové čištění a ihned je kontaktoval. Měla totiž vynikajíc reference. Řekl jsem jim své požadavky a zeptal se, zda kdy je možný nejbližší termín. Byl jsem opravdu mile překvapen, protože mohli přijít hned za pět dní. Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsem se od nich dozvěděl, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

 

Tento…

Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah jako například dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy. Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Poté mi řekli, že by bylo vhodné podlahu zakonzervovat voskem, tak jsem dal na jejich doporučení a jsem rád, že jsem tak udělal. Podlaha byla po jejich práci krásně čistá a lesklá, takže není nic, co bych jim mohl vytknout, proto všem tuto službu čištění podlah od A SERVIS LIPKA, s. r. o. vřele doporučuju. Cena je sice vyšší, ale odvádí perfektní práci, takže si rád připlatím. Navíc ta cena není tak vysoká, aby si službu nemohl dovolit každý, kdo ji potřebuje.