Pleseň v interiéroch nie je nič príjemné, už len preto, že to hrozne vyzerá a tiež to hrozne smrdí. S manželom sme nemohli prísť na to, čo ju mohlo spôsobiť. Pretože sme nikdy plesne nemávali a čistotu sme samozrejme udržiavali. Ale po pomerne dlhom výskume na internete sme zistili, v čom bol problém. Pred pomerne krátkou dobou sme si totiž nechali zatepliť dom a zaobstarali plastové okná. Ich výhodou je, že dobre izolujú, takže z domu neuniká teplo, ale ich nevýhodou je, že práve dochádza k menšej výmene vzduchu medzi interiérom a exteriérom a v dome sa drží väčšia vlhkosť. Kvôli vlhkosti sa na stene začne kondenzovať para, ktorá sa nedostane von a pleseň je na svete.

plesne v celom byte  ako predchádzať plesniam odstránenie plesní a predchádzanie im

Snažili sme sa to vyčistiť…

Snažili sme sa to vyčistiť, ale nedopadlo to najlepšie. A môj manžel ako správny cholerik povedal, že sa sa na to môže vykašľať, a že si na to najmeme nejakú upratovaciu firmu. Pretože naša snaha bola rovnako k ničomu. Tak som hľadala na internete nejakú firmu, ktorá by sa o to postarala a neboli by to zbytočne vyhodené peniaze, aby nebol ešte viac naštvaný. A tak som našla upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, s.r .o. , ako odstrániť plesen ,ktorá mala naozaj výborné referencie.

čo s plesňou ktorá sa vraciaplesne domaplesne v celom byte

A potom, čo boli…

A potom, čo boli u nás doma, musím povedať, že boli úplne oprávnené. Pleseň odstránili do poslednej nečistoty a všetko potom ošetrili protiplesňovým náterom LSG. Celkovo si ich službu odstránenie plesne pochvaľujú, pretože boli rýchli a svoju prácu urobili poctivo. Sú to naozaj skúsení a láskaví pracovníci, ktorí vedia, čo robia. Som rada, že sme sa s manželom obrátili práve na túto firmu a sme im naozaj vďační. K tomu ponúkajú aj rad ďalších iných služieb, ktoré sme začali tiež využívať.

plesne ako na neodstránenie plesní a predchádzanie imčo s plesňou ktorá sa vraciačo s plesňou ktorá sa vracia