Naše děti si vždycky na okna lepily všelijaké obrázky, ale když z toho po několika letech vyrostly, zdělaly je dolů. Ale některé části izolepy na okně zůstaly a nešly dolů. Koneckonců tam byla nalepena několik let.

Snažila jsem se to vyčistit,…

Snažila jsem se to vyčistit, ale nešlo to, ať jsem dělala, co jsem dělala. Manžel to zkusit taky a bez výsledku. A zase jsme nechtěli použít řezačku, abychom okno nijak nepoškodili. Takže jsme si manželem řekli, že na to najmeme úklidovou firmu. Ptali jsme se známých a kamarádek, a už ani nevím kdo, ale někdo nám doporučil úklidovou firmu A SERVIS LIPKA. Jejich reference jsme si ověřili i na internetu. A tam je všichni opravdu vychvalovali. Jedna samá chvála za druhou, a to na všech možných fórech.

Sice lidé zároveň varovali…

Sice lidé zároveň varovali před tím, že jsou trochu dražší, ale že je to investice, která se určitě vyplatí, tak jsme se rozhodli, že jim zavoláme. A jsem vážně ráda, že jsme se obrátili právě na ně. Okna umyli perfektně a já jsem vážně nadšená. Já bych se s tím vším štvala klidně celý den, dost možná i déle. Izolepu se jim povedlo dát bez problému dolů a okna nádherně vyleštili, nepoznali byste, kde ta izolepa předtím byla. Odvedli opravdu skvělou práci, já bych se s tím štvala pěkně dlouho a takového výsledku bych nikdy nedosáhla.

To si za to radši zaplatím,…

To si za to radši zaplatím, zvlášť když vezmu, že to ve výsledku nebylo ani nijak extra drahé, jak jsem zprvu podle varování čekala. A abych se už o okna nemusela starat, dali mi na ně skla impregnaci GlasProtect – GSP, která vydrží i několik let a špína ze skel se opláchne jen proudem vody. Tímto bych tuto firmu chtěla všem doporučit, protože odvedli fakt skvělou práci a mě tím tak ušetřili hromadu času. Zaměstnanci byli navíc velmi milí, ochotní a slušní a neměla jsem s nimi jediní problém.

Přišli v čas,…

Přišli v čas, k žádným zmatkům nebo přesouvání termínů nedošlo a práci odvedli dobře. Další výhodou je, že tato firma právě nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb. Takže když budu někdy potřebovat něco dalšího, tak se určitě znovu obrátím na ně, protože se mi s nimi jednalo opravdu dobře a vím, že tam mám záruku nejlepší kvality a i dobrého jednání. A nerada jednám s nepříjemnými a nespolehlivými lidmi, i když třeba nabízejí dobrý servis. Takže za mě tuto firmu Okna Brno, mytí, mohu skutečně jedině doporučit, protože já jsem s nimi byla maximálně spokojená a určitě jsem se na ně neobrátila naposledy. Nabízejí i celou řadu dalších služeb, jako například čištění koberců, podlah a i odstraňování plísně. A věřím, že i tyto jejich služby budou stejně kvalitní jako jejich mytí oken. A jsou dostupní po celé České republice.