Pokud vám mohu něco doporučit na odstranění plísně, tak kontaktovat úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Odstraňování plísní, která realizuje kompletní servis v odstraňování plísní. My sami jsme se ji snažili odstranit už velice dlouho. Nikdy jsme ale zcela neuspěli, plíseň se tvořila pořád dokola. Ale od té doby, co jsme si pozvali zaměstnance této firmy, jsou naše problémy s plísní minulostí.

Plísně jsou opravdu velkou nepříjemností a můžou být příčinou dalších zdravotních problémů. A já začala mít problémy s dýchacími cestami, takže už se to muselo opravdu vyřešit. Plísně také mohou být příčinou závažných kožních onemocnění a dokonce mohou způsobit záněty rohovek. A můj přítel je zase ekzematik, takže ten z plísně taky zrovna dvakrát nadšením neskákal.

Zaměstnanci…

Zaměstnanci této firmy si vše zajistili, plíseň odstranili a krásně opravili fasádní barvou, která byla v odstínu téměř stejná jako původní. Potom zeď ošetřil kvalitním protiplísňovým nátěrem LSG, na který garantují záruku 2 roky. Celkově odvedli vynikající práci a všem tuto službu likvidace plísní Praha všem vřele doporučuji. Jediné, před čím bych měla asi varovat, tak je cena. Jsou o něco dražší, než jiné úklidové firmy, ale stejně bych neměnila.

Práci odvedla perfektně. Domluva s nimi byla tak bez jakýchkoli problémů a zaměstnanci jsou moc milí. Takže si radši připlatím a budu mít jistotu, že všechno proběhne jako po másle, než riskovat u jiné firmy, se kterou nemám žádnou zkušenost. Jistotu pro mě u A SERVISU bylo i to, že má opravdu výborné reference, které si i sami můžete ověřit na internetu.