Hledáte…

Hledáte někoho dobrého na čištění podlah? V tom případě bych pro vás měla tip. Dočetla jsem se, že firma Voskování Kolín, linolea, nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu, kdy vypadají jako nové. To formou zakonzervování voskem. Nazývá se to průmyslový polymer. Když jsem se o tom dočetla, bylo to jako na zavolanou. Protože jsem zrovna poptávala nějakou dobrou firmu na čištění podlah. Moje děti rády kreslí barvami na sklo, ale bohužel se jednou stalo, že poměrně velké množství barvy vylili na zem. A já udělala tu hloupost, že místo toho, abych to tam nechala, a pak to sloupla, jsem to začala rovnou čistit. A tím jsem udělala to nejhorší, co jsem mohla, protože jsem to akorát rozpatlala. A potom mi bylo jasné, že já už s tím nic nezmůžu. Tak jsem si řekla, že se právě obrátím na firmu. Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze. Takže jsem měla i nějakou záruku, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze.

 

Kontaktovala…

Kontaktovala jsem je a vysvětlil jim, co požaduji. Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech. Za tři dny za mnou přijeli podlahu vyčistit. A jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. Tímto bych chtěla jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ. Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje.

 

Naopak…

Naopak, z této spolupráce budete mít radost, protože jsou opravdu ochotní a ve všem vám vyjdou vstříc. Domluva je opravdu bezproblémová a velice rychlá a určitě se vám nestane, že byste na termín museli čekat nějak příliš dlouho. Nemají ani problém s čištěním ve večerních hodinách a o víkendu. Jen musíte počítat s tím, že cena je o něco vyšší. Ale zase odvádí tu nejlepší práci. A já si za ni ráda připlatím. Rozhodně to nejsou vyhozené peníze. A Nabízejí i celou řadu dalších služeb, takže pokud poptáváte i něco jiného, tak stejně navrhuji podívat se na jejich stránky, protože věřím, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich čištění podlah. A své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže se neváhejte na ně obrátit. A SERVIS LIPKA, s. r. o.