Protože…

Protože jsem nikdy nechtěla žít v bytě a manžel také ne, tak když se nám naskytla příležitost koupit dům. Hned jsme se jí chytli. Ale potřeboval pořádně předělat. Což nás stálo nějaké další úsilí. A potom vše už nám nezbývalo tolik síly na úklid. Takže jsme si řekli, že si na její vyčištění někoho najmeme. Takže jsme začali hledat na internetu úklidovou firmu, která by se o to postarala.  A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na Průmyslové čištění podlah, protože měla opravdu ty nejlepší recenze. Samá kladná, lidi je opravdu vychvalovali. Bez delšího rozmýšlení jsme je kontaktovali a domluvili se na termínu. Pracovníci firmy dojeli v danou hodinu a pustili se do práce. Musím uznat, že podlaha najednou prokoukla a byla opravdu ve skvělém stavu. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.

 

Poté…

Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah. Jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok.

 

Příště…

Příště se jim ozveme znovu, protože jsme s jejich službou byli velice spokojeni. Nemáme tak potřebu obracet se na někoho jiného, protože u nich máme do budoucna záruku dobrého výsledku. Navíc zaměstnanci byli velmi milí, zdařilí a profesionální, a to je pro mě taky velice důležité. Protože špatně se pracuje s lidmi, kteří jsou velmi nepříjemní, i když odvádí dobrou práci. Tato firma nabízí celou řadu dalších úklidových služeb. Jako je i čištění koberců, mytí oken, odstraňování graffiti a plíseň. Takže ať už budeme potřebovat cokoli z toho, rozhodně se obrátíme právě na ně. A myslím, že to bude velice brzy, protože naše okna po tom všem také nejsou v úplně nejlepším stavu. A jsem si jistá, že budeme stejně spokojení jako s čištěním podlah, protože to předčilo naše očekávání ve všech směrech. A SERVIS LIPKA, s. r. o.