Velmi záleželo na tom…

hloubkové čištění kobercůJako každou neděli jsme jeli navštívit naši babičku. Nebyla to jen tak ledajaká návštěva, babička měla narozeniny. A protože měla úctyhodné jubileum, rozhodli jsme se jí s mým snoubencem dát něco speciálního. Už několikrát jsme ji slyšeli si stěžovat, že ten její koberec v obýváku je starý a špinavý. Ale že ho má i tak ráda. Rozhodli jsme se babičce koupit nový koberec. Vybírali jsme jej opravdu velice pečlivě a dlouho. Velmi záleželo na tom, aby byl alespoň trochu podobný tomu, který teď babička má a aby ladil s vybavením obýváku. Jakmile jsme přijeli babička nás vítala ve dveřích, samozřejmě nás hned začala hostit a začala nám donášet plné talíře jídla. Začalo to svíčkovou se šesti, poté chlebíčky a samozřejmě nechybělo ani cukroví. Čištění koberců Brno.

S mým milým jsme čekali na vhodnou chvíli, kdy babičce vítězoslavně předáme náš úžasný dárek – koberec. Řekli jsme si, že ta chvíle budu nejlepší u kávy se zákuskem. Já mezitím zabavila babičku a snoubenec skočil do auta pro koberec. Pro větší slavnostní efekt jsme jej ještě převázali mašlí. Konečně bylo vše nachystané a my babičce předali náš dar. To jste ale neviděli, co babička spustila za „tóčo“. Začala strašně vyšilovat a křičet, že žádný nový koberec nechce, že má přece svůj starý, co je v obýváku. Když jsme jí na to opáčili, že je dost špinavý, že jsme mysleli, že bychom jí novým udělali radost. Babička ale zarputile odmítala nový koberec. čištění koberců dárek

Špína byla zažraná…

dezinfekční čištění kobercůSnažili jsme se jí vysvětlit, že ve starém koberci jsou roztoči. Babička nám řekla: „když se vám tak nelíbí, tak ho můžete zkusit vyčistit, to bude pro mě lepší dar.“ Ne, že by se nám dvakrát chtělo, ale pokorně jsme nakonec souhlasili. Vzali jsme si kýble, hadry, všemožné čisticí prostředky a odklidili nábytek. A dali jsme se do čištění. Babička tomu jen přihlížela a poroučela, kde máme víc drhnout. Drhli jsme, co to šlo, ale špína na koberci se držela jako veš na hlavě. Vůbec nic to s ním neudělalo, koberec se totiž několik let, nebo spíše nikdy nečistil. Špína byla tedy opravdu velmi zažraná.

Čištění koberců Brno…

Asi po hodině marných pokusů o čištění jsme se rozhodli, že na to přece jen raději někoho zavoláme. A že to teda babička bude mít od nás jako dárek a nový koberec půjdeme vrátit, tedy pokud to vůbec někdo bude schopen vyčistit. Zapnuli jsme si internet a dali jsme se do hledání. Nakonec nám přišla nejschůdnější firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno, jelikož měla jen samé kladné recenze. Zavolali jsme a domluvili jsme, že přijedou další den ráno. Přijeli a vyskládali si svoje náčiní a dali se do díla. Koberec je poměrně velký. Trošku si povzdychli, že jsme ho nechali zajít až tak daleko, ale že udělají, co je v jejich silách. kvalitní čištění koberců

rychlé čištění kobercůNeuvěřitelné se stalo reálným. Po pár hodinách čištění pomocí nové technologie a hloubkového strojového čištění babiččin koberec nevypadal jako vyčištěný, ale doslova jako znovuzrozený. Bylo zkrátka neuvěřitelné, co tato firma dovedla s babiččiným kobercem. Firma provádí i jiné čisticí služby, v budoucnu si je určitě ještě na něco objednáme. Byli jsme maximálně spokojení i co se týče velice příjemného vystupování pracovníků. Tuto firmu určitě jen doporučujeme!