Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro plavoučku, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií. Ale vyčistit je podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké, protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně a navíc nad tím vždycky můžete strávit milion času, a ani tak nemáte záruku, že bude podlaha vyčištěná podle vašich představ. A říkám to z vlastní zkušenosti. Pracuji v jednom motorestu a naše podlaha už vypadala opravdu otřesně. A nemohli jsme to tak nechat, protože pak by se mohli lidé k nám být jít koupit i kávu, natož si zajít na toaletu. Člověk by se divil, ale interiér v motorestech dělá opravdu hodně. Sice jsme se vždy snažili vše čistit, ale už to nestačilo. Ale naštěstí jsou i jiné metody, které jsou mnohem účinnější, například strojové čištění, kterou nabízí.  A potom, co jsem ji vyzkoušela, nedám na ni dopustit.

Podlaha…

Podlaha je po čištění perfektní a bez nečistot. Firma má s čištěním podlah dlouholeté zkušenosti. A jejich voskování podlah je taky senzace. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah.

Navíc…

Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují. Protože já jsem s nimi byla maximálně spokojená a na jinou firmu bych se už určitě neobracela, protože tady mám zajištěnou kvalitu po všech stranách a ve výsledku i za rozumné peníze. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. Takže za sebe opravdu vřele doporučuji, pokud potřebujete podlahy čištění. Jejich služby navíc realizují nejen po celé České republice a na Slovensku, ale i v Rakousku a Německu. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky.  Neprohloupíte.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.