S podlahami je sice mnohem méně práce než s koberci, co se týče jejich udržování, ale to zase neznamená, že je stačí občas pouze občas přetřít. I podlahám je potřeba věnovat odbornou péči, pokud chcete, aby vám vydrželi co nejdéle zachovalé. A pokud se vám na podlahu vylije něco, co se špatně čistí, je bezpečnější svěřit to specialistům, pokud si nechcete podlahu zničit. My například potřebovali vyčistit podlahu v naší prodejně postelí. Už delší dobu jsme si říkali, že je opravdu špinavá. Jenže jsme její čištění furt tak nějak odkládali, měli jsme na starosti jiné věci. A pak už byla podlaha špinavá opravdu hodně. A nemohli jsme to rak nechat. Jenže jsme si taky uvědomovali, že my sami se o to postarat nedokážeme. Jediným řešením, které by nám mohlo přinést nějaký smysluplný výsledek, bylo obrátit se na úklidovou firmu.

Takže…

Takže jsem hledala na internetu nějaké rady a každý vesměs psal, že je nejlepší možností si na to najmout nějakou firmu. Ale protože jsem se žádnou nemela zkušenosti, bylo potřeba udělat na internetu menší průzkum. Pročetla jsem několik diskuzí a různých webu, až jsem usoudila, že bude nejlepší se obrátit na úklidovou firmu. Byla sice o něco dražší než jiné, o kterých jsem se dočetla, ale zase měla ty nejlepší reference, takže jsem došla k závěru, že je lepší investovat více peněz a mít jistotu, že to k něčemu bude, než najmout někoho levnějšího a modlit se, aby to dobře dopadlo. A co jsem četla, tak u některých způsobů čištění by prý nepomohlo ani to modlení. Naštěstí jsem se trefila do černého a jsem opravdu ráda, že jsem se rozhodla právě pro A SERVIS. Dobrý dojem na mě udělali hned po telefonu. Domluvili jsme se na termínu čištění, ceně a všem možném.

Paní…

Paní se kterou jsem vše domlouvala byla hrozně milá a ochotná a vše mi vysvětlila. Pracovníci firmy dojeli ve stanovený den na minutu přesně a pustili se do práce. A podlaha vypadala perfektně. I ostatní kolegové byli moc spokojení. A nemusíte se bát, že by to kartáčování vaši podlahu nějak poškodilo, protože ten stroj je velice šetrný, sami jsme to viděli. Podlaha byla krásná a vyčištěná, nikde nebyla nijak poškozená, naopak hezky prokoukla a vypadala prakticky jako nová. Takže pokud hledáte firmu na epoxidové stěrky čištění, já ručím za tuhle tu. Jejich služby navíc realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má firma opravdu široké pole působnosti.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.