V domě, ve kterém bydlíme, je velice zajímavě řešená společná chodba. Místo normálních klasických oken v mezipatrech jsou obří skleněné výplně, které zasahují přes velkou část stěny. Nevím, proč to architekta napadlo. Myslím, že to nebylo až tak zapotřebí, ale je pravda, že dům díky tomu vypadá zajímavěji a od svého okolí se odlišuje. Chodba vypadá díky tomu velice prostorně a je dost světlá. Využili jsme to a do každého patra dali několik květin, které zde mají dostatek světla. výškové práce Brno

péče o dřevěné podlahypodlaha jako zrcadlovýškové mytí oken

Problém byl jeden – firma, která…

Problém byl jeden – firma, která se starala o mytí prosklených ploch. Majitel domu zřejmě zvolil firmu svého kamaráda a příliš se neohlížel na to, jestli se jedná o kvalitní službu. My – nájemníci jsme velice rychle zjistili, že o kvalitu tady rozhodně nejde, protože kdybych takhle špatně myla okna i v bytě, začaly by si ze mě všechny naše návštěvy utahovat. Ptaly by se mě, jestli myjeme okna alespoň jednou za deset let – protože tak na mě skla na chodbě působí. S několika dalšími nájemníky jsme si začali stěžovat a majitel se na náš popud přijel na mytí sám podívat.

mytí oken Brnodlouhodobá nanoimpregnace nanoimpregnace výloh

Musel uznat, že taková práce…

Musel uznat, že taková práce nemá moc velký význam. Nevím, jak to vyřešil s firmou, jestli se s nimi nějak domluvil nebo se rozešli ve zlém, ale každopádně už se u nás potom neobjevila. Místo ní začala jezdit firma výškové práce Brno. To jsme poprvé viděli, jak na takových pracích ve výškách pracují profesionálové. Předtím to vlastně byla jen parodie na bezpečné a kvalitní výškové mytí oken. Pracovníci A SERVISU mají k dispozici moderní a kvalitní vybavení, sami jsou velice zkušení. Mytí oken jim jde skvěle, jakmile od nás odejdou, zůstávají po nich jen čistá a neuvěřitelně dokonale vyleštěná skla. Za všechny nájemníky domu můžu říct, že jsme velice spokojeni. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

komplikované mytí oken mytí oken profesionální mytí oken