Dlouho jsme fungovali jako internetový obchod. Jenže před pár lety naši zákazníci začali poptávat také kamenný obchod, jelikož je to pro ně v mnoha ohledech rychlejší, a navíc si mohou naše produkty ohmatat, fyzicky prohlédnout a někdy dokonce ochutnat. Nabízíme totiž široký sortiment alkoholických nápojů. Od piva až po silné, kvalitní rumy.

Vzhledem k tomu, že naší prioritou jsou kvalitní služby a sortiment alkoholu, přenášíme některé maličkosti do pozadí. Tím mám na myslí úklid. Ten nám zajišťují úklidoví pracovníci. Buď u nás zaměstnaní nebo smluvní partneři. O Umývání oken a prosklené části našich prodejen a skladů se pravidelně starají technici z úklidové společnosti, na kterou nedáme dopustit.

S firmou…

S firmou spolupracujeme dlouhodobě. Už si ani nepamatuji, jak jsme na ně přišli. Ale vím, proč u nich zůstáváme. A to zejména kvůli tomu, že mají dlouholeté zkušenosti na poli úklidů a čištění. Tato firma patří k nejlepším na trhu nejen v České republice. Ale také v zahraničí, u našich sousedů v Německu, Rakousku a na Slovensku.

Ve firmě pracují pouze perfektně proškolení profesionálové. A to jsou důvody, proč s nimi tak rádi spolupracujeme. Společnost nabízí široké spektrum služeb spojených s úklidem. Například čištění koberců, podlah, odstraňování graffiti a prevenci proti nim nebo o odstraňování plísní. Nám nyní zajišťují zmíněné mytí prosklených částí našich objektů.

Velice…

Velice rádi spolupracujeme, protože jejich práce je vždy velice kvalitně odvedená. Víme, že používají k čištění ty nejlepší značkové čisticí prostředky, ale na rozdíl od jiných firem pro kvalitní mytí používají takzvanou metodu suchého leštění. To znamená, že při mytí výloh a oken nejsou použity žádné leštící přípravky. Ty sice zdánlivě zaručují skleněným plochám dokonalý lesk, ale za nějaký čas se leštidla na vyčištěné skleněné ploše objeví. Potom jsou zjevné tahy leštění, což se na velkých plochách projeví snadno.

Zaměstnanci proto čistí okna a výlohy rozmývákem a následně je stírají stěrkou s kvalitní gumou. Jakmile je prosklená plocha vyčištěna, nechají ji proschnout a poté doleští suchou bavlněnou plenou. Tento způsob leštění a čištění má několik výhod. Mezi ty nejdůležitější patří finanční úspora a dlouhotrvající efekt. Myslím, že se všichni shodneme na tom, že výsledek je vždy perfektní a stojí za to. Sklízí obdiv i kvůli tomu, že práce je to opravdu fyzicky náročná a dlouhá. Díky nim je jsou prosklené části v budovách vždy krásně čisté. A za to jim moc děkujeme! A SERVIS LIPKA, s.r.o.