Pracuji pro českou společnost, jež se zabývá výrobou a prodejem drogerie a pomůcek pro domácnost. Naším cílem je objevovat, vyvíjet, vyrábět a nabízet výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a zároveň s co nejlepším vlivem na člověka, společnost i planetu. Sídlo naší firmy se nachází v průmyslové části města, kde je opravdu velká prašnost a naše okna byla silně zanesená špínou a různými nečistotami. Tak jsem hledala na tento problém úklidovou firmu, která by nám ho pomohla odstranit. ceník mytí oken

výškové mytí okenjak vyleštit okna bez šmouhjak vyleštit okna

Nejprve jsem se dívala na internetu na…ceník mytí oken

Nejprve jsem se dívala na internetu, kde jsem sledovala především různá hodnocení a ceník mytí oken, ohlasy od zákazníků a kompletní recenze. Nejvíce se mi líbila firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., která měla nejlepší zpětnou vazbu od svých zákazníků. Pro jistotu jsem ještě obvolala také firmy, se kterými spolupracujeme, zda nemají nějaké doporučení a ve většině případů se mi potvrdila firma. Neváhala jsem a úklidovou firmu jsem kontaktovala.

čím umýt oknajak na mytí okenpřípravky na mytí oken

Domluvila jsem…

Domluvila jsem s nimi jednorázové mytí oken. Přece jen jsme si je chtěli nejprve vyzkoušet a pak případně dohodnout dlouhodobou spolupráci. Nahlásila jsem jim počet oken a celkové rozměry skleněných ploch. Díky tomu nám byl do druhého dne zaslán finanční návrh, který byl cenově přijatelný. Následně jsme tedy domluvili termín a těšili se na jejich návštěvu u nás ve firmě.

jak odstranit polepy z okenmytí zimních zahradmytí výloh

Týden nato došli technici…

Týden nato došli technici. Jejich práce byla opravdu rychlá, myli jedno okno za druhým a nechávali za sebou jen krásné čistá a vyleštěná okna. Ve slunečních paprscích se leskla na všechny strany a byla jako nová. Byli jsme překvapeni, jak kvalitní, a především precizní práci odvádí. V tu chvíli jsme byli rozhodnutí, že s nimi navážeme dlouhodobou spolupráci. Nyní na pracovníky nedám dopustit. Je s nimi opravdu skvělá domluva. Vždy nám s termínem vyhoví a odvedou tu nejlepší možnou práci.