Jako právní zástupkyně nemám příliš kapacity na to, abych se neustále zabývala čistotou oken v pronajatých kancelářích. Původně jsem ani nečekala, že by to mohlo být tak složité. Proto jsem se domnívala, že najmu nějakou brigádnici a bude pokoj. Jenže jak se ukázalo, nešlo o pouhé umytí skleněné plochy.

Tip na to, kterou firmu povolat na mytí skel ve výšce v mé kanceláři, jsem dostala od člověka, od kterého by mě nenapadlo takovou radu žádat. Paní, která se mi stará o úklid celých prostor včetně umývání oken, která jsou přístupná a nevyžadují Mytí oken ve výškách, se se mnou dala na toto téma do řeči. Došly jsem k závěru, že bez úklidové společnosti to už nepůjde…

Čekala…

Čekala bych, že uklízečka nebude mít na úklidovou firmu žádné kontakty, protože je to de facto její konkurence. Ale paní, která u mě pracuje, mi vysvětlila, že už toho uklízení mívá někdy až po krk, a tak si občas doma nechává doma vypomáhat od zmíněné firmy, kterou jí dohodila dcera. Paní uklízečka mi řekla, že tato firma je výborná, a ona sama pozná, kdo odvádí dobrou práci, co se úklidu týká.

Dokonce se mi přiznala, že pánové z firmy leští okna snad ještě lépe než ona sama. Vzhledem k tomu, že je paní, která u mě uklízí, velice pečlivá a práci, kterou dělá, dělá perfektně, zaujalo mě, že bych mohla spolupracovat s někým, koho tato paní považuje za schopnější než samu sebe.

Mytí…

Mytí oken šlo pracovníkům skvěle, paní uklízečka si určitě nevymýšlela. Byla jsem překvapená, že to zvládají takhle dobře i přesto, že jsou v docela nepříjemně velké vzdálenosti nad zemí. Já bych měla co dělat s tím, abych nevrávorala, natož, abych dokázala ještě tak pečlivě umýt a vyleštit skleněné plochy.

Smekám před tímto výkonem a obdivuju už celý týden perfektně vyleštěná okna, která po sobě firma nechala. Je to opravdu působivé. Chcete mít také ničím nerušený výhled? Tak neváhejte! Máte se na koho obrátit. A SERVIS LIPKA, s.r.o.