V naší továrně na papír už se nám podlaha nezdála být v nejlepším stavu. Tak bylo načase s tím něco udělat. A bylo nám jasné, že naše prostředky, jaké kupujeme pro naše uklízečky, nebudou úplně stačit. Nakonec jsme se rozhodli, že na to nechám najmout úklidovou firmu. Ale s žádnou jsem doposud neměl žádné zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne, tak jsem byl odkázaný pouze na recenze na internetu. Nechtěl jsem někoho, aniž bych si ověřil, že odvádí dobrou práci. A po přečtení několika fór a narazil na úklidovou firmu. Která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy. Byla to samá pozitivní recenze, ani jedna špatná a navíc jsem tak zjistil, že nabízí i celou řadu dalších služeb, tak jsem usoudil, že budou opravdu dobří. Když toho tolik nabízejí a je po nich taková poptávka. Takže jsem jim zavolal a domluvil si s nimi schůzku u nás ve firmě, abychom se domluvili na čištění a všem ostatním.

Potom…

Potom jsme se společně domluvili na termínu a finančním plánu. Nebylo to sice nejlevnější, ale vsázel jsem na to, že se to vyplatí, když je všichni tolik vychvalovali. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, až bude po generálkách a zkouškách, a tak podobně. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojený. Zaměstnanci z Odstranění šmouh z podlah Brno předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění, kvůli bezpečnosti a prodloužení životnost podlahy. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali. Protože jsem okamžitě rád souhlasil, protože jsme všichni s nimi byli moc spokojení. A to bez nadsázku. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit. Protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně.

Dále…

Dále bych chtěl také vyzdvihnout chování zaměstnanců – byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva. Proto je všem vřele doporučuji, protože jsem si jistý, že s nimi budete spokojeni v každém ohledu tak, jako jsme byli my. Určitě v budoucnu vyzkoušíme i jejich další služby. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má firma skutečně široké pole působnosti, což nás vůbec nepřekvapuje. Cena jejich služeb je sice vyšší, ale rozhodně je to investice, která se vyplatí. My jsme spokojeni ve všech ohledech a rozhodně se už na nikoho jiného obracet nebudeme.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.