V naší…

V naší firmě nabízíme řadu služeb a jednou z nich je i odstraňování plísní. S plísněmi jsou vždy problémy.Nikdo dnes nechce řešit plíseň v bytě. Lidé si mnohdy ani neuvědomují, jak velice málo stačí k tomu, aby se vytvořilo nadměrné vlhko a tím i následně plíseň. Například dospělý člověk vydá ze svého těla během jedné noci až 1,5 litru vody ve formě vodních par. K tomu připočtěte páru z vaření, sprchování a podobně. K velkému vlhku výrazně přispívá i sušení prádla. A dokonce i velké množství pokojových rostlin.  Dá se tvrdit, že jedna čtyřčlenná domácnost vyprodukuje denně mezi 12 až 20 litry vody a toto množství by mělo být pohlceno vzduchem v domácnosti. Pokud uvidíte na vašem okně kapičky vody, která vznikla z páry, tak už na nic nečekejte. Protože to už mnohdy bývá pozdě. Vlhko se začne kondenzovat a plíseň je na světě. Naštěstí si s tím umí naši zaměstnanci bez problému poradit. Při odstraňování plísni praktikují následující postup. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek.

 

Po odstranění…

Po odstranění nečistot a biotického napadení. Poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch. Odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Někdy se stane, že je plíseň velice rozšířená. Tak je třeba, aby byla zeď nejdříve mechanicky ošetřit a poté dát nový nátěr a až poté dát protiplísňový nátěr LSG. S tímto nátěrem vám dokážeme zaručit, že se s plísněmi už nebudete muset potýkat. O tom se přesvědčila i naši poslední klienti. Jednalo se o zaměstnance pekařství, kde měli už delší dobu problémy s plísní.

 

Když…

Když jsme je navštívili, pochopili jsme, že s tím bojovali opravdu dlouho a věděli o plísních všechno možné, protože se opravdu snažili o to, aby se jí zbavili. Ale bohužel se jim to stále nedařilo, tak se obrátili na nás. Pro nás to však s naším nátěrem nepředstavovalo žádný problém. Plíseň jsme odstranili a zdi zakonzervovali naším nátěrem, aby tak klientka měla jistotu, že se plíseň už na její zeď nevrátí.  Jsme rádi, že jsme jim mohli pomoci. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. K našim službám dále patří i odstraňování graffiti, ale i čištění koberců a podlah a mytí oken, takže ať už potřebujete cokoli z těchto služeb, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás. A SERVIS LIPKA, s. r. o.