Jak můj partner říká, není nad to mít dobré kámoše. Když už jsme se rozhodli do toho praštit, začal ten známý kolotoč, nervy okolo zařizování, předražené zakázky a všechny ty „skvělé“ věci okolo, po kterých samozřejmě každá nevěsta touží a bez kterých si nedokáže život představit. Naše přípravy vyvrcholily rozlučkou se svobodou. Já se svými kamarády odešla „pařit“ a můj budoucí choť se někam odebral se svými souputníky. Nakonec svůj výlet zakončili u nás doma. Když jsme se však ráno probrali, nestačili jsme se divit. Naši kámoši nás pěkně vypekli, protože skoro všechna okna jsme měli postříkaná nějakým neznámým sprejem.

Někde byla hesla, někde zase obrázky. Však to znáte, když se blbne.Obrovský kámen mi spadl ze srdce, když jsem zjistila, že jde barva umýt saponátem. Sice blbě, ale šla. To bylo to hlavní. Ale vzhledem k tomu, že jsem jim tento výstřelek nechtěla jen tak prominout a smazat, rozhodli jsme se s partnerem, že to tak nenecháme a hezky je to necháme odstranit. Nemuseli jsme je ani příliš mučit, aby se přiznali. To byl první úspěch. Jenže sami se do toho také nehrnuli.

Nakonec…

Nakonec jsme se dohodli, že to necháme odstranit firmou na jejich náklady. Jenže s žádnou jsme sami zkušenosti neměli a ani naši kamarádi nám v tom nijak nepomohli. Tak jsme si sedli k pracovními stolu…Ze všeho nejdříve jsme se obrátili pro radu na internet a díky němu jsme objevili recenze na úklidovou firmu. Byly veskrze pozitivní. Tak jsme si vyhledali firemní stránky, abychom zjistili podrobnosti o jejich službě. Co a jak, za jakou cenu atd.

Cena byla sice trošku vyšší, než jsme předpokládali, ale vzhledem k jejich dobré pověsti jsme se rozhodli na Okna čištění obrátit právě na ně. Zavolala jsem jim tedy. Paní na centrále byla moc milá a hned mi nabídla termín. Řekla, jaká bude předběžná cena a všechny ostatní informace, které jsme chtěli vědět.

A jejich…

A jejich práce byla stejná jako jejich smysl pro organizaci. Okna umyli perfektně, leskla se jako zrcadlo. Nenašli byste na nich jedinou šmouhu. Pak ještě nanesli impregnaci, aby se tolik nešpinila a byla pro nás tak snáze udržovatelná. Od té doby, co máme tuto nanoimpregnaci, tak s okny nemáme takovou práci. Navíc jsme byli i velmi spokojení s chováním zaměstnanců. Všechno jim to zabralo minimální čas a my tak s tím nezabili celý den.

Byli velice milí a profesionální, o žádné nevrlé lidi vůbec nešlo. Neradi totiž spolupracujeme s nepříjemnými lidmi, a pokud se jedná o spolupráci ve vlastním domě, tak to platí dvojnásobně. Tímto můžu službu Mytí oken Hradec Králové jedině doporučit. Firma opravdu zvládne hodně znečištěná okna. Takže kdyby s kamarádi rozhodli něco podobného zkusit znovu, ani by nám to tolik nevadilo. Teď už víme, kam zavolat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.