Když se nám na fasádě obchodní akademie objevila plíseň, bylo hned jasné, kdo se nám o ni postará. A ne, nebyly to nějaké prostředky z obchodů. Byla to špičková úklidová firma. Proč zrovna oni a jak jsme se o nich doslechli? Už si je několikátým rokem zveme každý rok na čištění podlah před začátkem školního roku. A ani jednou nás nezklamali. Jejich práce je odvedena vždy dokonale. Věděli jsme, že se také zabývají čištěním fasád od plísně. Proto jsme jim zavolali, sjednali si termín a byli v klidu. Věděli jsme, že výsledek bude zase dokonalý. A nespletli jsme se. Pracovníci na fasádu dají nejdříve chemii a vyčistí ji od biotického odpadu. A nebojte se, chemie není nějak agresivní tak, že by uškodila fasádě a musela se nějak přemalovávat barva.

Pak…

Pak se na stávající povrch aplikuje protiplísňový nátěr LSG. Když nátěr zaschne, tak se vytvoří omyvatelná a průhledná otevřená ochranná mikrovrstva. Nátěr LSG může firma aplikovat i na fasády, které jsou ze dřeva, také na umakart, betony, keramické obklady, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky. Nátěr také vydrží UV záření, takže se nemusíte obávat, když na vaši fasádu svítí sluníčko, nic se nestane. Záruka na nátěr je 2 roky a pracovníci říkali, že vydrží 6 až 10 let. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Dojde k lokální změně v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na…

Na fasádě tak nemají šanci žádné plísně, bakterie, sinice, prostě nic. Můžete se těšit z naprosto čisté fasády, jako my. Obchodní akademie je zase bez jediné nečistoty. Mytí fasády Brno můžeme jen a jen poděkovat. A nejen za to, že nám tak hezky vyčistili fasádu, ale za všechny další práce, které pro nás dělají. Jelikož jsme s nimi vážně spokojeni, rozhodli jsme se podělit se o těchto náš zážitek. Myslíme si, že by lidé měli vědět na koho se obrátit, pokud potřebují odstranit plísně z fasády nebo vyčistit podlahy nebo koberec. Lepší pracovníky nenajdete. Stačí jen zvednout telefon, zavolat, domluvit si termín. Nic jiného. A na konci se pak už jen můžete kochat čistotou.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.