Ve městě vlastním zahradnictví, které je poměrně velké a máme širokou nabídku. Jenže jsme nyní museli bojovat s nepříjemným problémem. Tím byla plíseň. Usadila se na fasádě zahradnictví a nešlo s ní hnout. Už jsme byli zoufalí. Naštěstí jsme narazili na Čištění fasády Plzeň. Respektive kolegyně z práce mi je doporučila, že jí v domě úžasně vyčistili koberec a podlahy a že bychom je měli zkusit. Pročetla jsem si jeden večer jejich webové stránky a dívala se, jak s plísní bojují.

Moc se mi zalíbili a hned druhý den ráno jsme jim volala a dohodla si termín. Díky jejich technice jsme měli fasádu dokonale vyčištěnou za pár hodin. A já si myslela, že to bude trvat celý den. Fasádu vyčistili pomocí speciální čistící pěny, která se na fasádě udrží dlouho a svou intenzitou zvyšuje čistící účinek. Z fasády odstranili vodní kámen i nehezkou a nebezpečnou plíseň.

Mají…

Mají techniku, která umožní zbavit se plísně a zastavit další šíření nebo znovuvytvoření. Na plíseň aplikují desinfekci a pak nátěr LSG, který má životnost 6 a více let. Odstranění probíhá v několika krocích. Nejprve je mechanické a chemické čištění fasády tlakovou vodou s čistící chemií, která udrží fasádu v dobrém stavu. Fasáda je dokonce i jednotně barevná a není potřeba obnovovat fasádní výmalbu.

Pak je na řadě chemický nástřik, a nakonec se aplikuje protiplísňový nátěr LSG. Tento nátěr je opravdu odolný, vydrží i UV záření. Záruku máme dva roky a nátěr by měl vydržet 6 až 10 let, záleží samozřejmě na klimatických podmínkách. Nátěr je opravdu špičkový. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

I velmi…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Mám radost, že jsme se plísně zbavili a že už nás nebude otravovat.

Můžeme tedy jedině doporučit. Recenze na internetu opravdu nelhaly. Firma je naprosto profesionální a nemá chybu. Už komunikace s nimi je snadná a bezproblémová a výsledek nad očekávání dokonalý. Já sama dokonce přemýšlím, že si je pozvu k nám domů na čištění podlah. Už je máme dost zašlé a nechci zbytečně kupovat nové a drahé, když tato firma dokáže takové zázraky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.