cena umytí oken

Naše společnost A SERVIS se specializuje na širokou škálu úklidových služeb, jež mají lidem pomoct a usnadnit jim jejich život. Snažíme se lidem nabízet to, na co sami nestačí či nedosáhnou. Mimo jiné čistíme a leštíme i okna. Na která si troufáme tvrdit, že jsme skutečně odborníci ve svém oboru. Vždy nás velmi těší, když jsou s námi zákazníci spokojení a chtějí nás doporučit dál. Vždy, když nastane nějaký problém, snažíme se klientům maximálně vyhovět. Neradi je necháváme ve štychu, jednak by to nebylo férové vůči nim, a kterak by to kazilo naše jméno. Myslíme si, že každá firma, která si chce vybudovat pevnou zákaznickou klientelu, tak nechce mít jediného pohaněného zákazníka.

Také občas slyšíme zajímavé historky, proč si nás zrovna někdo chce objednat. A občas se i u toho nestačíme divit. Někdy si nás volají i klienti, od kterých bychom to čekali úplně nejméně. Ale samozřejmě jsme rádi, že o naše služby je zájem všude možně. Třeba před dvěma    týdny si nás objednali lidé z divadla. Že si řekli, že je třeba jednou za čas i u nich udělat nějakou tu údržbu. Na doporučení si pak rozhodli objednat nás. Koho že? Přece naši firmu A SERVIS LIPKA, s. r.o.. Dohodli jsme si s novými klienty termín. Přijeli jsme za pár dní. Ještě, než vám však prozradíme, jak zakázka dopadla, dovolíme si vám přiblížit jedinečný postup naší práce. Ten je následující.

 

výškové mytí oken

Okna Ostrava, mytí

Pro kvalitní umytí oken je vždycky důležité perfektně umýt celou plochu okna a také neopomenout jeho rámy a parapety. Naše technologie mytí oken spočívá v pečlivém umytí rozmývákem, následující důkladným setřením skleněné plochy za pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy, pracovníci vyleští okno na sucho čistou bavlněnou plenou. Protože naše firma má opravdu spoustu zkušeností, provádíme čištění technologií takzvaného triku suchého leštění. Jednou z nejdůležitějších priorit naší společnosti je kvalita úklidových služeb, i proto nikdy naši pracovníci nepoužívají lešticí přípravky při čištění.

Jedná se sice o fyzicky mnohem náročnější postup. Jelikož okna pracovníci leští pouze na sucho, ale tím je zaručeno, že okna zůstanou mnohem déle čistá, než kdyby se použilo lešticích přípravků. Já i mí kolegové máme již za všechna léta praxe dobře ověřeno, že při použití lešticích přípravků, jsou po krátkém čase vidět na oknech nevzhledné šmouhy a tahy po leštění. Které jistě nikdo nechce. Při mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla, v opačném případě by se mohlo stát, že i staré leštidlo po nějaké době vlivem povětrnostních podmínek vystoupí, a byly by tak viditelné nežádoucí stopy a mapy z leštění. O které jistě nikdo nestojí. Okna jsme poté předali klientům v co nejlepším stavu jsme dovedli. Klienti poděkovali a říkali, že takto čistá okna u nich v divadle snad ještě neviděli a že jsou rádi, že dali na doporučení a objednali si nás Okna Ostrava, mytí

.kvalitně umytá oknačistá okna