Čištění… 

Čištění fasád je poměrně složitý úkol, a proto nabízí její odstraňování i ve firmě A SERVIS LIPKA, s . r. o.. Protože vyčistit fasádu bez speciálních prostředků a odborníků je prostě neskutečně těžké. A my víme, o čem mluvíme. Fasáda naší trafiky už nebyla v úplně nejlepším stavu, a tak jsme ji chtěli vyčistit. Ale savo a ostatní prostředky, které jsme vyzkoušeli, byli k ničemu. Ta špína a ta plíseň a vůbec všechno, co tam bylo, nešlo dolů. Vůbec. Takže bylo potřeba vymyslet jiné řešení. A s tím nám pomohla právě odborná skupina Mytí oken Praha 10. A jejich revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

 

Na povrchu…

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím mazlíčkům. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Minimální záruku tohoto nátěru garantujeme 2 roky, takže pokud máte problémy s plísní, je pro vás LSG to pravé. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru.

 

Naše…

Naše zeď je od té doby v pořádku a věříme, že ještě dlouho bude. A vám doporučujeme, abyste si nátěr pořídili i jako prevenci. Protože s plísněmi to může být opravdu kříž. Stačí totiž opravdu málo, aby plíseň vznikla. Dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Ale pokud si pořídíte nátěr LSG, tak se už těchto problémů nemusíte obávat. Protože s ním se vám už plíseň rozhodně neudělá. Proto tuto službu a tuto firmu musím opravdu doporučit. Naše fasáda je od té doby opět v pořádku. A určitě jsme se na ně neobrátili naposledy, protože nabízí celou řadu dalších služeb.