Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro plavoučku, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním podlahu neustále zbavujete nežádoucích nečistot, ale také ji prodlužujete životnost. Ale vyčistit je podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké, protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně a navíc nad tím vždycky můžete strávit milion času, a to bez záruky, že dosáhnete kýžených výsledků. Naštěstí jsou i efektivnější způsoby, díky kterým vaše podlaha bude neustále čistá a ani se pro to moc nenadřete. A to tehdy, když tuto práci přenecháte Čištění podlah garáží Praha, vám zajistí, že bude podlaha neustále v perfektním stavu.  A my s nimi máme tu nejlepší zkušenosti. Nám se totiž povedlo podlahu zašpinit velmi originálně. Tedy spíše naší dceři. Je ještě malá, takže rozumu moc nemá, takže ji nenapadlo nic lepšího, než šplíchat lak na vlasy na naši podlahu.

Hlavní…

Hlavní bylo, že si to nenašplíchala do očí, ale tu podlahu bylo potřeba vyřešit. A my se s tím poprat nedokázali.  A tak jsme kontaktovali tuto firmu a oni se o vše postarali. A odvedli úžasnou práci. A podlaha je jako nová a díky vosku se mnohem lépe udržuje. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Voskování má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují.

Já…

Já jsem s nimi byla maximálně spokojená a na jinou firmu bych se už určitě neobracela, protože na takovou kvalitu si člověk opravdu snadno zvyká a ještě hůře se jí potom vzdává. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. K ostatním věcem v domě byli velice opatrní, aby při čištění nic nezničili nebo nezpůsobili jakoukoli škodu. Zkrátka mě nenapadá nic, co bych mohla této firmě vytknout a všem ji vřele doporučuji. Jsem si jistá, že s nimi budete spokojeni tak, jako jsem byla já. Určitě jsem se na ně neobrátila naposledy. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A nabízí i čištění koberců, mytí oken a odstraňování graffiti a plísní. Takže je vidět, že se ve svém oboru vyznají. A proto mají naši plnou důvěru.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.