S manželem jsem už dlouho uvažovali o tom, že si zrekonstruujeme náš rodinný dům. A když jsme jej konečně splatili, tak jsme se do toho pustili, protože už jsme si ho dlouho chtěli udělat podle svého a konečně jsme na to měli rozpočet. A když bylo všechno hotovo, bylo potřeba udělat pořádný úklid. A to byl upřímně trochu problém, protože řemeslníci po sobě nechali vážně velký nepořádek, prakticky nic po sobě neuklidili. A ty podlahy byly nové, ale hned zanešené a špinavé. Tak jsme si s manželem řekli, že si je necháme vyčistit od nějaké úklidové firmy, aby bylo vše úplně v pořádku. Byla by škoda péči o ně takto zanedbat hned na začátku. Jenže jsme se žádnou úklidovou firmou neměli zkušenosti a zároveň jsme chtěli takovou firmu, u které bychom měli alespoň nějakou jistotu, že to nebude úplný propadák. A zařizování padlo na mě. Takže jsem byla odkázaná na internet, kde jsem prolézala všechno možné. Zanedlouho jsem narazila na úklidovou firmu a zaměřila už jsem se jen na ni. Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, z čehož jsem byla nadšená. A manželovi se taky líbila.

Takže…

Takže jsme se shodli, že to bude snad dobré a zavolali jsme jim. A odvedli vážně skvělou práci. Podlaha byla jako nová. Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milý a ochotní, což je určitě obrovskou výhodou, protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby. Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci, takže nemám s tím žádný problém. Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, není problém si za to pro mě připlatit. Navíc ta technika, kterou používají a i jejich kosmetika nemohla být zrovna levná. Takže se na to člověk musí dívat i z tohoto úhlu pohledu.

Navíc…

Navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho, takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně. A my s udržováním podlahy máme už mnohem méně práce. Takže pokud hledáte někoho, kdo by vám opravdu dobře vyčistit podlahu, tak doporučuji Voskování Praha, linolea. A ani nejsou moc drazí, když uvážíte, jakou kvalitní práci nabízejí. A nabízí celou řadu úklidových služeb. Jejich služby navíc realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže pokud hledáte někoho dobrého na čištění podlah nebo i ohledně dalších úklidových služeb, rozhodně doporučuji tuto firmu.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.