Když doma něco nefungovalo, nikdy jsem se neobracela na firmy, všechno jsem se snažila vyřešit sama nebo si na to pozvat nějakého kamaráda. Ale když se mi v kuchyni začaly rozrůstat plísně, byli na to všichni kamarádi krátcí. Jeden za druhým doporučovali zateplení. Jenomže bydlím v podnájmu a o tom já rozhodnout nemůžu. Navíc to vypadá, že si na zateplení ještě nějakou tu dobu počkáme. vliv plísně na zdraví

jak si poradit s výskytem plísní na stropě        množení plísní a vlhkost        plísně tvořící se kolem oken

Ale mít v kuchyni plíseň…

Ale mít v kuchyni plíseň pro mě bylo nepřijatelné. Z estetického hlediska mě to až tak netrápilo, na to si moc nepotrpím, ale strašily mě zdravotní hrozby. Všichni moc dobře víme, jaké mají vliv plísně na zdraví. Proto, když jsem se doslechla, že se plísněmi, jejich odstraněním a prevencí úspěšně zabývá firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., která má spokojené zákazníky na každém kroku, věděla jsem, že je to moje příležitost.

A SERVIS mi dokázal výborně pomoct. Technici firmy samozřejmě říkali, že kvalitní zateplení je základ, ale jelikož v dohledné době nebylo možné na tom nic změnit, začali vymýšlet plán mému bytu přímo na míru. Dali mi několik rad, jak bych doma mohla já sama snižovat vlhkost. Byla jsem překvapená, že se nejednalo o nijak složité úkony, a přitom byly dost efektivní.

jak vyčistit plísněco dělat když se objeví plísněnepřítel vlhkost

Dále jsem se domluvili na tom, že…

Dále jsem se domluvili na tom, že odstraní plísně společně i s volnými sporami a plochy i stěnu vydezinfikují. Jen pokud se tento krok provede opravdu pečlivě, může se vyloučit, že by zbylé plísňové zárodky stěnu opět infikovaly. Na důkladně očištěnou stěnu pak bude možné nanést LSG nátěr, který je klíčový pro to, aby se plísně nevracely. Udržuje stěny suché, jeho vrstva nepropustí vlhkost.

Tyto práce pak byly přesně podle domluvy provedeny, technici pracovali důkladně, takže jsem neměla absolutně žádné obavy, že by něco zanedbali. Důkazem jejich pečlivosti je i to, že se plísně znovu neobjevují a kuchyňská stěna je hezky suchá. vliv plísně na zdraví

když se na stěně objeví plísňové spory   problém se zdmi   jak na vlhkou omítku