Jsem majitelkou v kosmetickém salonu, kde nás pracuje celkem pět. A už delší dobu jsme si všímali, že naše koberce už nevypadají nejlépe. Máme je všude místo podlah. Sice jsme věděli, že to není úplně praktické, ale hodily se nám do interiéru. A poslední kapkou bylo, když se tak kolegyni povedla vylít káva. Takže jsme si řekli, že si na to necháme najmout nějakou úklidovou firmu. Takže jsme hledali na internetu někoho, kdo by měl dobré reference.

A na diskusních fórech všichni vychvalovali úklidovou firmu koberce tepování Praha 10. Tak jsme si je na tu práci najali a jsme maximálně spokojení, protože nejenom že koberce perfektně vyčistili, ale vydrželi nám čisté až do teď. Kromě strojové kotoučové metody čištění také použili speciální chemikálie, po nichž nově vzniklá špína jde velmi snadno vyčistit a koberce je proto velmi snadné udržovat.

A také…

A také zbaví koberce všech bakterií a alergenů, což je rozhodně velké plus. Prvně jsme si při jejich výběru nebyli jisti cenou, protože byly dražší než většina úklidových firem, ale ta investice se rozhodně vyplatila, když vidíme, jak dlouho koberce vydržely čisté. Na internetu je opravdu nevychvalovali pro nic za nic. Pro jejich kvalitní práci bychom tak chtěli všem tuto firmu a její službu čištění koberců všem vřele doporučit, protože z hlediska poměru cena výkon je to opravdu vynikající firma.

Zaměstnanci této firmy jsou navíc moc milí a ochotní. Což je také něco, co je potřeba vyzdvihnout. Protože mám pocit, že dnes jsou lidi čím dál tím víc nepříjemní. Ale tady sou opravdu moc vstřícní, je s nimi vynikající domluva, ve všem se vám snaží podřídit, aby vám to co nejvíce vyhovovalo. Nevadí jim ani práce ve večerních hodinách nebo o víkendu.

Na jejich…

Na jejich zaměstnance je opravdu spolehnutí. Jsou milí a domluva s nimi je perfektní. I ostatní kolegové byli s jejich prací spokojeni. A ve výsledku to vlastně není ani tak drahé, protože když vezmu v potaz, jak dlouho vydrží koberce čisté, tak čištění není potřeba často tak, jak by bylo potřeba u jiných levnějších firem. Zkrátka za sebe tuto firmu doporučuji v každém ohledu.

Zaměstnanci jsou navíc velice milí a ochotní, takže mě nenapadá opravdu nic, na co bychom si u nich mohli stěžovat. Pro více informací o firmě se podívejte na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.