Provozuji soukromou lékařskou praxi a za ta léta jsem si mohla zbudovat i svoji ambulanci. Můj syn je architekt. Proto jsem velmi ocenila, když se mi nabídl, že provede nutnou rekonstrukci našeho rodinného domu. Myslím, že se celý koncept podařilo velmi obstojně zrealizovat. Zvenku budova nijak stavebně nepřekvapí. Nicméně uvnitř je ordinace zařízena velmi moderně a často zde pracoval se sklem a zrcadly, které zejména chodby opticky rozšířily. Tyto prosklené prvky mají ale jednu velkou nevýhodu. Je na nich vidět každá nečistota a zejména děti se jich rády dotýkají a zahmatávají je. Proto bylo také potřeba řešit pravidelné mytí těchto prosklených částí, aby vydržely co nejdéle krásné. Díky známé, která má spoustu kontaktů a vyzná se, co je v okolí k dispozici, jsem dostala tip na Mytí oken Brno, pro kterou je tato činnost hračka, a navíc ji dělají rádi.

Jejich…

Jejich lidi jednoduše mají úklid v genech a dokáží si poradit s jakýmkoliv znečištěním. Jsou pravidelně školeni a do rukou dostávají nejmodernější techniku, která jim práci co nejvíce usnadňuje, ale zároveň je k povrchům dostatečně šetrná. O jejich práci se lze více dočíst na jejich webových stránkách. V případě oken je základem perfektně umýt celou plochu oken, včetně parapetů a žaluzií. V tom jim pomáhají rozmývací mopy a vysoce kvalitní profesionální prostředky na mytí. Poté je nutné plochu důkladně setřít stěrkou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky obrovským dlouholetým zkušenostem je vždy realizována vlastní kvalitní technologie tzv. triku suchého leštění. Suché leštění je specialitou této firmy, které zaručuje, že povrch bude perfektně čistý a bez jediné šmouhy. Proto je nutné nepoužívat lešticí přípravky.

Ty…

Ty ve skutečnosti často dělají úplný opak. Zachytávají se na nich nečistoty nebo někdy po jejich aplikaci po čase vystoupí nevzhledné skvrny, což se v případě leštění na sucho stát nemůže. Tato činnost však vyžaduje mnohem větší trpělivost a šikovné ruce. Výsledek ale stojí za to. Úklidová společnost u mě byla již několikrát a nemohu si vynachválit jejich pracovní nasazení i ochotu vyjít mým požadavkům vstříc. Je totiž potřeba, aby byl úklid realizován mimo ordinační dobu. A vzhledem k tomu, že má ordinace není malá, není to rozhodně práce na jednu hodinu. Velmi jsem také ocenila, že pracovníci po prvním mytí oken nanesli nanoimpregnaci, díky které se nečistoty zvenčí tolik na skla nechytají.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.